Uma Cosmetics

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tuti, Módosítva: 2016. május 17.

Áttetsző szemöldökzselé a szemöldökszőrök fixálására.

kattja

2017. október 28.

Elhasználtam, nem mondom hogy nem szerettem használni, de alapvetően nem tartotta a helyén a rakoncátlan szemöldök szálaim egész nap. :/ Amikor először kibontottam meg is lepődtem az állagán, és az enyémnek hibás volt a keféje is. Nem egy rossz termék, de teljesen nélkülözhetőnek tartom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Tuti

2016. május 4.

Már egy ideje használom. Ezelőtt még nem volt hasonló termékem, így nincs összehasonlítási alapom, de meg vagyok elégedve. A kefe szépen kifésüli a szemöldök szálaimat és egész jól a helyén is tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol