Uma Cosmetics

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2018. január 22.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A termék egy átlátszó gél textúra, mely kiegyenlíti a bőr szabálytalanságait, elkendőzi a bőrpírt és optimalizálja az alapozó, valamint a festék tapadását. Használatával kevesebb alapozót igényel a bőr és tartósabb a make up. A gél beleül a bőrbe, hidat képez, így az alapozó, ill. a festékek egyenletesebben tudnak elterülni, nem ülnek bele a ráncokba.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Redlips

2017. február 24.

Jó kis primer, kellemes viselet, kisimítja a bőrt, tartósabbá teszi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Jó kis primer, kellemes viselet, kisimítja a bőrt, tartósabbá teszi a sminket.

wifee

2016. január 12.

Alapozó alá téve nekem kicsit tovább bírja a bőröm és kb egy órát eltol a púderezéssel, mivel eléggé zsíros a bőröm nem várok semmilyen terméktől csodát. A pórusaimat mondjuk hogy finomítja, sajnos nagy pórusokkal áldott meg a jóisten így ezzel egyik primer sem fog semmit kezdeni. :D A legjobban akkor csodálkoztam el és láttam meg hogy mennyire jó amikor felkentem az arcomra de közben úgy döntöttem hogy mégsem alapozom le az arcom, csak egy kis fixáló púdert tettem fel. És csodddálatosan kiegyenlítette az arcbőrömet, a színét is és az egyenetlenségeket is. 100% hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Maja92

2015. december 30.

Ez az első primer amit használok, itteni vélemények alapján vettem meg és maximálisan elégedett vagyok! Főleg a szemem alá fontos feltenni belőle mert ott mindig csúnyán összegyűlik az alapozó, hiába viszem fel szivaccsal vagy akárhogy. Ez a kis primer megoldotta a problémát :) Ha a teljes arcomra kenem szebb a bőröm, jobban terül az alapozó. Azthiszem sokáig elég lesz de ha elfogy szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

CeCeDrake

2015. december 16.

Update: A saját alapozójával nem olyan jó. Ellentétben bármi mással!

Első használat után szerelem lett. Amit vártam, hogy a pórusokat tüntesse el, azt maximálisan teljesítette. Nem fényesedett előbb az arcom, mint egyébként enélkül, könnyebb volt eloszlatni a Diva DD-t (alapozó alatt még nem próbáltam), szerintem klassz kis cucc baráti áron. Ami tetszik még, hogy átlátszó.
Ha változik a véleményem, akkor jövök, addig 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Update: A saját alapozójával nem olyan jó. Ellentétben bármi mással!

Ha változik a véleményem, akkor jövök, addig 5.

petrahoov

2015. október 26.

Ár-érték arányban nekem megérte beszerezni. Ez az első primerem, nincs viszonyítási alapom, de ő a hétköznapokra teszi a dolgát. Hamar szárad, nem akadályozza a gyors sminkelést. Kihangsúlyozza az alapozó színét, ami számomra azért jó, mert pirulásra hajlamos természet lévén még jobban kendőzni tudom a dolgot. Egy kicsit ragacsos utóérzetű, ami inkább abban hátrány, hogy érzem, van valami a bőrömön (ami csak alapozó használatával nem történik meg). Ugyanakkor javított az összképen, és mivel ő az elsőm, és ár tekintetében hozza, amit ígért, így 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

martinkitty

2015. szeptember 18.

Szerintem jó, könnyű, szívesen használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Szerintem jó, könnyű, szívesen használom

ashlee

2015. május 30.

Nagyon szeretem, én abszolút nem érzem nehéznek az arcomon. Eddig minden alapozó alatt működött, nem volt nehéz eldolgozni miatta az alapozót, sőőőőt.... Matt alapozókhoz egyenesen kötelezőnek érzem. Nagyon szeretem, teljesen elégedett vagyok vele, max csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

varga.stella

2014. december 20.

Szépen eltünteti a tág pórusaimat. Gyönyörű lesz tőle a bőröm. Sajnos érzem, hogy valami testidegen dolog van a bőrömön és tud zavarni. Ritkán használom éppen ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

Amea

2014. december 19.

Használható, de nem tűr meg minden alapozót, van, amit erre sokkal nehezebb egyenletesen felvinni, mint enélkül. CC krémmel meg nem barátok.
Extrém sminkhez, arcfestésekhez viszont tökéletes, ráadásul olcsó is.
Eredmény: nem venném újra, ahhoz túl erős a verseny ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

Extrém sminkhez, arcfestésekhez viszont tökéletes, ráadásul olcsó is.
Eredmény: nem venném újra, ahhoz túl erős a verseny ebben a kategóriában.

Csucsu

2014. május 16.

Tényleg szép lesz a bőrkép a használatával, viszont felvitel után ragacsosnak érzem a bőröm tőle, azt tapasztaltam, hogy nehezebb elkenni az alapozót ecsettel a használata után (RT Expert Face brush) és nehéznek érzem magamon, minta fulladozna a bőröm. Nem tudom megéri-e a szép összhatás, ilyen áron..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate