United Colors Of Benetton

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bkati, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Pihentető és frissítő citrusos illat.

Fejillat: citrom, keserű narancs, yuzu

Szívillat: frézia, mate, narancsvirág

Alapillat: cédrus, pézsma, tonkabab

Ár: 4000 ft , Eladó: zilinda
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Sárospatak, fizetés: Utalás, posta az árban
Ár: 1800 Ft/csere/ajándék 5000 Ft-t elérő vásárlás mellé , Eladó: sammy
Állapot: használt, 50 ml/kép, novemberi bontás, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás Foxpost, posta, személyes este/hétvége: Flórián tér, Eurocenter

Barbara2021

2021. április 18.

Hát majdnem nulla. Rossmannban 1800/50 ml-re volt learazva, ezért leteszteltem, hátha valami jó jó áron. Ez egy semmi. Még ennyit sem ér. Először rafujtam a gyerekre mert én már magamra fujtam a pinket, de nem éreztem rajta semmit. Aztan magamra is fujtam konyokhoz, hogy tényleg ennyire gyenge még pinknél is rosszabb? És igen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

jane79

2019. augusztus 11.

Megvettem Notinoról mert le volt árazva, mindenféle illatminta nélkül csakis a leírás alapján. Amikor megérkezett a csomag, kicsit csalódtam, félre is tettem.
Most elővettem, hogy teszteljem magamon, kellemeset csalódtam, azt hittem, hogy nem fogom tudni elviselni magamon de nem így lett. Nem ez lesz a kedvencem de egy nyári illatnak elmegy. Citrusos, de valahogy az édesebb, fűszeresebb módon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

klau810614

2019. június 22.

Friss citrusos kánikula illat se több se kevesebb, jól esik a hőségben ,tartóssága pár óra 1300ft-ért nagyon megérte kiárusítják a Dm-ben😉😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Bigris

2018. szeptember 15.

Nem tudom, nekem ez a parfüm a különböző illatjegyek ellenére jellegében nagyon hasonlít a Prada Infusion D' Irisre. Ez kicsit citrusosabb, aromásabb, virágosabb, de ugyanilyen poros illat. Az édesebb illatokat kedvelem, ezért nem must have, de néha megkívánom az ilyen porosabb illatokat is. Lehet, hogy megveszem, ha akciós lesz valamelyik drogériában, bár amúgy magában sem egy drága árkategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.