Uniwipe

Ár:   229 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hipoallergén,alkohol- és parabén mentes,biztonságos a gyermek bőrének.

Jucccc

2017. augusztus 23.

Kisgyerekek mellett muszáj valami antibakteriális kendőt és folyadékot használni, és ez az egyik, amit venni szoktam. Nem mondom, hogy soha nem veszek mást, mert néha ráunok, illetve a csomag végére nálam sajnos előfordult már, hogy nem zárt vissza rendesen, és emiatt kárba veszett az utolsó 1-2 kendő. A dolgát szépen teszi, a koszt eltávolítja, nem csak a kézről/bőrről, de ha kell, ruháról vagy szilárd felületekről is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Banszky

2017. augusztus 17.

Kicsit mű illata van,a csomagolása sem tetszik igazán,nagyon gyerekes. ( Uni KIDS tudom...) A kis kiszerelése miatt vettem meg babámra használom és mivel ezen kívül csak micellás kendő meg intim törlő volt gondoltam ez azoknál csak jobb lesz a pofijára. :) Szerencsére nem ragad használat után,kis helyen is elfér és nem okozott kiütéseket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Bettu

2017. július 31.

Nekem a rózsaszín van, bár igazából nem éreztem különbséget a kettő között. Kicsit kókusz illatot érzek rajta, ezért is tetszik annyira.
Múltkor mikor használtam, megkérdezték mi ez a jó illat. :D
Szeretem, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Múltkor mikor használtam, megkérdezték mi ez a jó illat. :D
Szeretem, 5*

asztromélia

2016. március 7.

Rózsaszínt vettem. Jól tisztít, extra nedves, de sajnos fejfájdítóan erős az illata, Wunderbaum szagú, én így nem tudom használni. Kék volt még a Rossmannban belőle, gondolom mas illata lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

BlindedByLipstick

2016. március 7.

Nagyon szeretem, mindig van 2-3 csomag a táskámban. Én kéket és rózsaszínt vettem eddig, nem érzek különbséget az illatuk között, engem mindkettő a kókuszra emlékeztet. Nem lesz ragacsos érzetű a kezem, ami már önmagában 5* nálam. Az utolsó darabok néha picit szárazabbak, de még úgy is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

siss

2015. szeptember 1.

Nagyon jó kis fertőtlenítő kendők,mindig van itthon,a táskában belőle.Ezt a kéket és a zöldet veszem,mert ezeknek jó az illatuk.A rózsaszín kókuszos illattal bír,nem tetszik,így azt hanyagolom.
Kellően nedves,jól visszazárható a csomagja,sose szokott kiszáradni még az utolsó darabok sem.
Nem tudok rá rosszat írni,én szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Nem tudok rá rosszat írni,én szeretem.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Chlorhexidine Digluconate

Tartósítószer.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: felületaktív összetevők.

Nem szaványos INCI név. Valamilyen tartósítószert jelöl.