Urang

Ár:   17 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. december 20.

Ár:   17 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100%-ban természetes szérum, amely élénkít, gyógyít, regenerál és védi a bőrt. Könnyed állagú, gyorsan felszívódó hidratáló formulája vitalizál, az élettelen bőrt ragyogóvá varázsolja. A bőrvilágosító, nyugtató hatású szérum fő összetevői - az alpha-bisabolol, a zöld tea olaj és a kamilla olaj - hidratálnak, csökkentik a finom ráncok láthatóságát, a rozaceát, a napégés nyomait és a hiperpigmentációt.

• vegán
  • ásványolaj-, szintetikus illatanyag-, káros kemikália- és tartósítószermentes

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Bisabolol
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.