Urang

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. november 13.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100%-ban tiszta, organikus damaszkuszi rózsavíz hidratáló, természetes anti-aging hatással. Az arcpermet terápiás, gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatásokkal bír, valamint erőteljesen frissít és hidratál.