Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Ecsetek

A kúpos sörték lehetővé teszik a pontos felvitelt.  Szuperpuha szintetikus anyagból.

Az Urban Decay nem tesztel állatokon és nem használ állati eredetű összetevőket.

svivko

2016. december 7.

Valóban nagyon puha anyagból van. Elég tömött, és az egész nagyon minőségi. Fém nyele van, egy picit nehezebb mint amihez én szoktam, de nagyon-nagyon tetszik. :)
Mosásnál egy szál sem esett ki belőle.
A fejét( mivel a képen nem látszik) úgy kell elképzelni, mint egy háztető, a közepén egy csíkban vannak a hosszabb szőrök, katonás rendben.
Nagyon tetszik, precízen el lehet dolgozni vele a "cut crease" vonalakat. Csillagos ötös, kinézet, használat, minőség. :) 2800 Ft-ba került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Mosásnál egy szál sem esett ki belőle.