Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: carissima, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

-6 db szemfesték: Haight, Mildew, Virgin, Oil Slick, Rockstar, Gunmetal

-1 db Greed Primer szemfestékalapozó

-1db Glide on 24/7 szemceruza- Rockstar

NellielTu

2015. november 24.

Nagyon szép, pigmentált színek, jó minőségű paletta, teljesen megérte az árát. Egyedül a primer mennyiségét keveslem, hamar elfogyott :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

ercsike76

2013. május 16.

Ajándékba kaptam, mit is mondjak UD minőség, csillagos 5ös :-) A színek nagyon pigmentáltak, csak pici is elég, hogy látszódjon a bőrön, nem porzik, selymes állagú. A benne található szemcerka Rockstar névre hallgat, sötétlila színű, de nem élénk, olyan tompább de brutálszép! Állagra puha cerka, hamar fogy :-( Tartós! Ez egyébként igaz (a tartósság) a porokra is, alappal egész nap fent marad. A kedvencem a lilás szín belőle és a Gunmetal (lilával megbolondítva úúúú, nájszos) . Nálam az UD csodaszer, nem kérdés az 5* (NAKED után pláne) :-)
Ja igen, a primer (az arany színű, nem original): gyengébb mint az eredeti, semmivel sem csillog jobban a festék tőle pedig elvileg ez a funkciója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

vivuss87

2013. február 20.

Nem tudom, mit mondhatnék róla, azon kívül, hogy csodálatos. Virgin, Mildew, Gunmetal már más palettákból ismert számomra. De ez a Rockstar valami eszméletlen gyönyörű, főleg egy kis bézzsel, és arannyal megbolondítva. A rockstar cerka is mesés. Nagyon sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de nem bántam meg. A Primer kicsit csillogós, de nem vészes. Viszont nálam az Origi primer magasan a legjobb a 4 árnyalat közül. De ezért csillagot én nem vonok le:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.