Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: carissima, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• 9 szemfesték: Fishnet, Honey, Ransom, Graffiti, Zero, Peace, Shag, Scratch, Underground
  • 1db primer szemfestákalapozó
  • 2 db applikátor

csefylillus

2013. május 7.

Évek óta van egy ilyen palettám, és nagyon szeretem! A Primert nem nagyon használtam, akkoriban még nem nagyon éreztem jelentőségét a dolognak. Most van egy MUA szemhéj-primerem, és azt kell mondanom, hogy a két termék közt nem észleltem különbséget.

A színekről: 8 db élénk és szép, magasfényű festék, melyekből 3 barnás árnyalat (Shag, Scratch, Underground), egy arany (Honey), egy fukszia (Fishnet), egy ibolya (Ransom), egy türkiz (Peace) és egy fűzöld (Graffiti). Ezeken kívül még található benne egy jól pigmentált, matt hatású fekete.

Az évek során az ibolyaszínt, az underground barnát, és a scratch rózsaszínes-metálos-barna árnyalatot használtam el, a többi alig fogyott. Ezeket viszont imádtam! Erős pigmentáltság, apró csillámosság, ami már-már inkább irizálás.

Most megjött a kedvem, hogy a feketét gyakrabban használjam, leginkább kontúrozásra.

Mivel barna a szemem, ezért leginkább a barnák és a hűvös lila áll jól nekem a palettából, de néha egy-egy élénkebb színt is felteszek. A Scratch egy tökéletes árnyalat a szemöldök alatti rész kiemelésére, és szép rózsaszínes árnyalata van, így nem tűnik ezüstnek, amit nem szeretek.

Mindenkinek csak ajánlani tudom, de mint minden palettánál, itt is megtalálja az ember a kedvenc árnyalatát, és rákattan, a többi meg megmarad..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.