Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: carissima, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• 6 db szemfesték: Stray Dog, SWF, Midnight Cowboy, Aquarius, Darkhorse, Ecstacy
  • 1 db Zero 24/7 fekete szemceruza
  • 1 db Eden primer szemfestékalapozó

GNóri

2016. február 7.

Az esküvői sminkemhez keresem a megfelelő halványrózsaszín szemfestéket, és a képek alapján ebben az SWF árnyalat ideálisnak tűnt. Ez volt az első próbálkozásom a márkával, nagyon vártam, hogy megérkezzen. Mikor végre kipróbáltam, hát...majdnem sírva fakadtam. Sem ecsettel, sem applikátorral, sem ujjal, sem alappal, sem alap nélkül nem pigmentáltak a színek, az SWF a szememen lepkefing, merő csillámpor egy icipici minimális alapszínnel. Nagyon kis diszkrét, halovány az eredmény, több áthúzással sem lett erősebb a szín. Ráadásul potyog is szorgalmasan, mire végeztem a szememmel, az egész arcom olyan volt, mint egy diszkógömb. Nagyon csalódott vagyok, ennél a Sleek és MUR paletták is fényévekkel jobbak. Szívem szerint kidobnám a fenébe. (És bocsánat, de ez a papírdoboz szerintem iszonyat gagyi.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

V.Orsi

2013. január 6.

Megvettem, kipróbáltam, elsőre nem jött be, a színek halványak, potyogtak, el is tettem egy időre. A múltkor elővettem megint, kipróbáltam, hogy nem ecsettel, hanem aplikátorral vittem fel a színeket és működik, alap nélkül is intenzív hatást értem el. Megvan a megoldás a problémámra! A primerrel és a szemceruzával nem volt gondom, szerintem az UD szemceruza az egyik legjobb, ami csak létezik! Jó kis paletta, én akciósan vettem, így már ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

vivuss87

2012. december 30.

És végre megvan! Imádom. A kedvencem a Stray dog, és az SWF, egy kis ECStacy-val kombinálva, és persze Stray Dog 24/7 cerkával. Annyira csodás a csomagolása is. A bársonyos UD és a hátulján a tollak. Egyszerűen imádom. Pigmentáltak, tartósak, puhák a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Glara

2012. december 2.

Imádom a színeit! Nappali sminkekhez tökéletes, tartós, gyönyörű! Az állaga nagyszerű, nem porzik, nem ül meg a redőkben. Ez az alapozó pedig fantasztikus, sokkal jobb szerintem mint az Original, nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.