Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. február 25.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek

Négy szemhéjpúderből (Midnight Cowboy, Midnight Rodeo, Midnight 15, AC/DC), egy szájfényből (Midnight Cowboy Lip Junkie) és egy utazó méretű ecsetből álló limitált kiadás.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vivuss87

2014. december 26.

Az egyik legszebb és legigényesebb paletta szerintem az UD-től. Amikor megláttam, azonnal szerettem volna. Ez a zippzáras, arany design, nyomott mintával valami csodálatos. A paletta kinyitásakor érezhető a szájfény mentolos illata. A limitált ecset nagyon cuki, a csillámos színeket nagyszerűen lehet vele fellapogatni a szemhéjra.Sajnos a kutyámnak is tetszett :( :D A színek majdnem egytől egyik nagyobb glittereket tartalmaznak, amik potyogni is tudnak, ezért aki ettől irtózik, az kerülje. A szájfény illik a szetthez, de nem a kedvencem. Imádom ezt a palettát, de nem nyúlok érte minden nap, ezért és a csillámossága miatt is inkább csak függőknek ajánlom, akik vágynak valami különlegesre, egyedire :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.