Urban Decay

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 23.

Ár:   $39
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A márka legkelendőbb highlighter árnyalata, a Sin által inspirált paletta, amely 3 highlightert és 3 pirosítót tartalmaz, a legendás Afterglow formulával. A könnyed, finomra őrölt textúra szuperpuha érzetű, könnyen eldolgozható és 8 órán át tart.

forraine.timea

2018. május 31.

Imádom az Urban Decay termékeket, mert hihetetlenül jó minőségűek. Sokat gondolkodtam, hogy beruházzak-e ebbe a palettába, és végül jól tettem, hogy megvettem. A pirosítók fantasztikusak - keverni szoktam a Kiss Off és Score árnyalatokat, a Paranoid pedig csodás bronzernek az olyan fehér bőrűeknek, mint én. A highlihterek szintén nagyon tartósak, a PSA (szemhéjpúderként is tökéletese) a legsötétebb árnyalat, amiben ezért elég sok csillám van, őt óvatosan kell felvinni. Minden szín szépen építhető, krémes, nagyon könnyen eldolgozható és nálam egész nap tartanak. A csomagolás is nagyon praktikus az integrált tükörrel. Megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.