Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cifike, Módosítva: 2013. február 13.

Ár:   $20
Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag és krémes rúzs nagy mennyiségű szájfénnyel - mindez egy tömör ceruzába zárva.

danikin

2017. május 6.

a nekd árnyalatnak nem sok értelme van, ennyi erővel szőlőzsírt is használhatnék, olyan kevés a színe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Silver66

Korcsoport: >54
2017. február 4.

A Cruhs árnyalat van meg,gyonyoru pinkes lilas szin,rendkivul pigmentált,tartós,egy mozdulattal korbe rajzolom,fantasztikus,muszaj lesz meg 2 szint beszereznem,amk nekem valo.Öt csillag,nem kérdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 4.

Pandácska

2014. április 9.

Nagyon szép fényes a végeredménye, nem szárítja az ajkakat és erősen pigmentált. A Lovechild árnyalatot használom, ami a Shattered Face Case palettában volt benne és elégedett vagyok vele. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

vivuss87

2014. március 6.

A Glinda palettában lévő, és a Shattered palettában lévő van (volt) meg nekem. Az előbbivel beteg öregasszony szájszínt tudtam elérni, az utóbbival pedig útszéli hatást tudtam elérni:D egyértelműen az árnyalatokkal van a baj, nekem nem állnak jól. Viszont valaki nagyon örült neki:) Szép fényes, krémes, és nem szárít, de ez a formula abszolút nem passzentos az én számmal. Beül a redőkbe, és csomósodik is.. UD imádat, de ez nem nyerő :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Pöti

2014. február 14.

Lovechild árnyalatban birtoklom ezt a rúzst. Fényes, kicsit kemény, ebben engem nagyon a Chubby Stick-re emlékeztet. Elég tartós, a színe barbi sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

Cassie25

2014. február 11.

Extra tartós és nagyon jól pigmentált :)
Imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Extra tartós és nagyon jól pigmentált :)
Imádom :)

cifike

2013. február 21.

Szupercsodásan a számon marad egész nap: reggel feldobtam, és ebéd-ivás-kávézás után is maradt még rajta valamennyi késő délutánig. Szép csillogós, telt fényű lesz tőle a szám. A feje, bár ceruza formájú, kicsit vastag, szóval a kontúrnál először koncentrált finommozgást igényelt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol