Uriage

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pelenkakiütés és bőrirritációk kezelésére, csecsemők, gyerekek részére, arcra, testre, pelenkával fedett területekre egyaránt. Irritált, kivörösödő bőrfelületek nyugtatására, atópiára hajlamos, irritált bőrre.

Használható szteroidos bőrgyógyászati kezelés alternatívájaként vagy kiegészítésére.

Moncsika73

2019. március 8.

2 pelusos gyerkőc mellett elmondhatom tökéletes termék. Megelőzi a pelenka kiütést, a kislányomnál egyszer volt de azt is 2 nap alatt elmulasztotta. + 1 csillag a sprays kivitel miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

i.napcsi

2018. július 30.

Mindenkinek csak ajánlani tudom,az állaga mint egy kellemes kis folyékony szérum,gyorsan eloszlik és baromi gyorsan felszívódik,a szemem alá nöt egy herpesz szerű viszketős nyavaja,termál spray után evvel átitattam,nagyon megkönnyítette a viszkető égető érzést.Szerintem ezt nagyon sok mindenre lehet használni,lehet hogy allergiás dolgokra is!!Azt hiszem ez is bekerül azok közé termékek közé aminek mindig lennie kell otthon!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

LaNara

2018. július 10.

Amikor leváltottuk a jól bevált pelust mérethiány miatt akkor jöttek ki kiütések a kislányom popsiján az új márka mellett (soha többé Pampers!). Bepanthen Baby-vel karöltve bevetettem ezt a sparyt és nem tudom melyiknek köszönhetően de a kiütések és a pirosság egy nap alatt elmúltak. Fújtam 2-t a baba popsijára, eloszlattam és vártam amíg megszáradt utána pedig popsikrémmel bekentem. Nagyon elégedett vagyok vele én komolyan nem gondoltam hogy ez majd tényleg ilyen hatékony lesz. Kísérletezek majd még a felhasználási területekkel és jövök updatelni.

Update: a tejkiütést a kis arcáról mindennap bekentem ezzel a sprayvel tisztítás után és 1 hét alatt szinte teljesen elmúlt neki pedig előtte sokáig nagyon makacsul ki volt pattogva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Ladybrown

2017. október 17.

Nekem ez a cucc az év felfedezése. Mivel nagyobb mellmérettel rendelkezem, ezért alatta mindig irritált a bőröm főleg a melegebb napokon tavasztól őszig, télen a 6réteg ruha alatt (aki hasonló cipőben jár, tudja, miről beszélek), sajnos elő is fordult, hogy gombás fertőzés kezdett ettől kialakulni. Amióta ezt használom, nincs irritáció. Este szoktam használni, 2-2 fújás után megvárom, míg megszárad(3perc) és eltűntek a panaszok. Egészségpénztári kártyára vásárolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Makk Zsuzsó

2017. augusztus 2.

Update: Újabb felhasználási területeket tapasztaltam ki: epilálás, borotválás után, illetve szúnyogcsípésekre. Azonnal megszünteti a viszketést, csökkenti a pirosságot, irritációt. Nálam univerzális csodaszer.

Egyelőre nagyon tetszik. Főleg az állaga miatt örültem, hogy ezt vettem meg és nem a felnőtt verziót. Abban is ugyanezek a hatóanyagok, viszont ez egy könnyű, azonnal felszívódó permet, míg a másik egy nehéz, paraffinos krém, amit én nem szívesen kenek az arcomra.
Úgy vettem észre, teszi a dolgát, csökkenti a gyulladást, mérsékli a kipirosodást, és a viszketést. Úgy is remek, ha 1-2 pumpányit hozzákeverek a hidratálóhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

PVP 0 0

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.