Uriage

Ár:   4050 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikolszky, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kirepedezett bőr regenerálására: a kezek, lábujjak, sarok bőrén megjele­nő, nehezen gyógyuló, mély repedések esetén

Uriage Bariéderm Kenőcs Bőrrepedésekre
Ár: 1800 Ft , Eladó: csokirhnn
Állapot: Kb 5x használt, Helyszín: --, fizetés: Személyesen Nyíregyházán vagy foxpost
gyulzsuzsi

2019. december 9.

Sajnos arra nem vált be amire vettem, a berepedt sarokbőrre. Most ebben a melegben nincs gond az állagával, könnyen kenhető.
Télen ki fogom próbálni kézre, lehet akkor kap még pontot.

Jöttem felpontozni, mert az ujjamon lévő repedéseken segített, de most látom, hogy nekem már az újabb verzió van. Megyek át oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Télen ki fogom próbálni kézre, lehet akkor kap még pontot.

Babooca

2019. szeptember 23.

Tavaly vettem, de most újra előkerült. Egész jó kis balzsam, legfőképp a berepedezett kézfejemre használom. Néha bevetem a sarkaimra is. Szerintem szuper, de ne várjunk tőle 1 alkalom után csodát. A kézfejemet sajnos amint kezet mosok kenhetem újra, a hideg idővel egyre durvábbá válik a kézbőröm, ez segít kordában tartani.

Kicsit nehéz elkenni, szemcsés az állaga. Hagy egy zsíros réteget maga után, este a legkényelmesebb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

kneva

2019. július 1.

Felturbózott shea vajas krém, ami sokkal jobb szerintem, mint a natúr shea vaj. A spatula botrányosan rossz, nagyon puha, a kenőcs meg sűrű és kemény, így én másik spatulát használtam hozzá.
Aki használ shea vajat, annak ismerős a kemény, kissé darabos állag, ami a kéz melegétől megolvad.
Extrémen kiszáradt kezeimre használtam, ami a téli időszakban sajnos gyakran bereped. Nem mondanám, hogy kiemelkedően jobb, mint más termékek, de nem is volt hatástalan. Éjszakára tudtam csak használni a zsíros állaga miatt.
Egyelőre nem rendeltem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Egyelőre nem rendeltem újra.

Szofijaa

2019. június 1.

Ekcémásodásra hajlamos vagyok, sajnos pár éve nagyon durva repedéses borzalmak jelentek meg az ujjaimon, stresszes időszakban. Nagyon sokat köszönhetek ennek a krémnek, bekenem este, leragasztom ragtapasszal és pár napon belül eltűnik a repedés, beforr. Semmilyen más krém nem volt erre a fajta repedéses, stressz-ekcémára gyógyhatással, talán még egy másik Uriage termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Dorci94

2019. április 15.

Hát ez valami csoda. Vendéglátásban dolgozom, néha eszméletlen módon ki tud száradni a kezem (főleg az ujjaim között). Sokféle kézkrémet kipróbáltam már, de ez tűnik a legjobb megoldásnak. Persze éjszakára vagy itthoni semmittevéshez, mert ahogy előttem is írták sheavaj szerű, sűrű állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

pancsolos84

2019. április 12.

Tégelyes, masszív krém. A tiszta shea vajhoz hasonló állagú, a használatához szükség van a hozzá adott spatulára. Illata nem igazán van, szerencsére nincs benne illatanyag. Kiadós, egy babszemnyi elég a kezek alapos bekenésére. Nem hagy sem ragacsos, sem zsíros érzetet miután beszívódott. Én estére használom, szoktam alá valami vizesebb állagú krémet kenni, ezzel pedig bezárom, de önmagában is kiváló.. Cserepes ajkakra is gyógyír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

anyujobbantudja

2019. április 12.

Na ez a gyógyszertári minőség-csoda kategória. Anyám 60 éves pergamen vékony bőrű szétszáradt - véresre repedezett kezét csak ez menti meg, neki veszem tégelyszám. Az ujjaim közti vékony bőrt nekem is helyrepofozza ami érdes a mosogatástól. Full semleges színű és illatú nagyon sűrű kenőcs, komoly bőrszárazságra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

anneshirley

2018. július 14.

A talpamra terveztem bevetni, de minden használat után elkezd cafatokban lehámlani tőle a talpam bőre. Ez nemcsak csúnya látvány, hanem fájdalmas is tud lenni. Nem értem, mi okozza a problémát, mert alig van néhány összetevője, és tudtommal egyik sem hámlasztó. Amikor sima seavajat használok, nem történik ilyesmi, pedig az is szemcsés. Otthon használatos ajakbalzsamnak, illetve masszívabb kézkrémnek viszont bevált, ezeken a területeken nem okozott hámlást vagy irritációt. Ősszel-télen majd elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

KataMayaNagy

2018. június 6.

Nagyon szépen rendbe hozta a sarkamat 3 használat után, pedig már egy ideje szenvedtem vele. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

titanilla25

2017. december 8.

Úgy látom első leszek itt akinek ez a krém nem vált be. Bőrgyógyász ajánlotta a kezemre,ami annyira undorító tud lenni télen, hogy hihetetlen. Sebes, mindig vérzik amikor előjön egy-egy újabb repedés, hámlik, fáj. Nagyon bíztam ebben a krémben,valamiért az ára is megnyugtató volt,ha már valami ennyibe kerül csak jó lehet. Aztán jött a nagy semmi. Egy hét használat után szépen az éjjeliszekrényem mélyére süllyesztettem a többi bizalmat gerjesztő kézkrém mellé, mert amellett hogy nem javított, még úgy éreztem szárított is rajta, jobban húzódott a kézfejem. Ennél a garnier intensive care 100x többet ért nekem. Másra még nem használtam, de ki próbálom a sarkamra is, fájna kidobni ennyi pénzért,hátha. Egyébként a többi uriage krémmel amit használok teljesen meg vagyok elégedve, de ez a krém a fekete bárány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Vitaminok: Panthenol