Uriage

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Különleges, áttetsző állagú fényvédő spray. Testre és hajra is alkalmazható.

Világos bőrre, napérzékeny, napallergiás bőrre, erős napsugárzás esetén. Ajánlott pigmentfoltok és a gyógyszerek által kiváltott fényérzékenység ellen. Véd a napsugárzás okozta idő előtti bőröregedés és hosszú távú sejtkárosodásokkal szemben.

gili

2020. július 7.

Nagyon szép szaténos csillogása lesz a bőrnek ettől a termékről.
Megfelelően véd a leégéstől, az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Nagyon szép szaténos csillogása lesz a bőrnek ettől a termékről.
Megfelelően véd a leégéstől, az illata kellemes.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. július 6.

Az állaga miatt vásároltam meg, mivel a férjem nem szereti, ha ragad vagy nehezen szívódik be egy fényvédő, és kedveli a spray-ket. Mivel nem érzékeny a bőre, nem volt különösebben lényeges az összetevőlista, bár én magam nem rajongok a kémiai fényvédőért és az illatanyagért. Nagyon gyorsan szárad, ezért nehéz rendesen eloszlatni, féltem is, hogy foltos lesz a barnulás, ezért meglehetősen sokat alkalmaztam. Tényleg nem ragad, kellemes viselet, nagyon jól megvéd a leégéstől (egész napos használat kánikulában, extrém 8,3-as UV-sugárzás mellett). A vízben érdekesen viselkedik (nyilván, mivel olaj), fehér cseppszerű foltokban gyűlik össze, és például könyökhajlatban is fehér csíkot képez. Ettől eltekintve teljesen rendben volt. Könnyen lemosható. Kicsit drágának találom ahhoz képest, hogy egyáltalán nem kiadós a használata, de az ára miatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 6.

Mauri79

2019. július 3.

Nagyon szeretem az Uriage termékeit, alig vártam, hogy ezt kipróbálhassam, mert nem szeretem a naptejeket. Sajnos ketten is csúnyán megégtünk vele. Pedig nagyon finom az állaga, egy idő után be is szívódik a napon, az illata még finomabb, de a leglényegesebb ponton sajnos nagyon nem tudott teljesíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Fahejmokus

2018. május 31.

Nekem ez nagy kedvenc. Tavaly vettem előszőr. Igazi nyári illata van, könnyű használni. Marad egy kis olajos réteg a bőrön, de tényleg csak egy kicsi, ami nyáron még jól is mutat. Egyszer sem égtem le vele sem én sem a párom. Tavaly Horvátországban a negyven fokos tűző napon is remekelt. Nagyon hamar el is fogyott. Arcra és hajra is lehet használni. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Niobe28

2017. augusztus 5.

Nekem nagyon bejövős. Nagyon gyorsan beszívódik, igaz tényleg hagy egy finom réteget a bőrön, de kellemes a viselése, nem "nehéz". Az illata valami isteni, olyan nyár illata van. Nagyon szeretem magamon. Fokozattan vízálló, nagyon jól pergeti a vizet. Nyaralásunk során többször adódott a helyzet, hogy egész nap napon voltunk, 2x kentünk be magunkat egész nap, barnultunk, de egyáltalán nem égtünk meg. :) Zsíros, vegyes bőröm van, így én ezt arcra nem használnám. Én úgy éreztem, hogy nagyon jól hidratálja a bőröm, valószínű az olaj állaga miatt. A bőröm pihe-puha, selymes maradt a sok vízben tartózkodás ellenére is. Kevés kell belőle, nagyon jól kenhető. Igaz nem olcsó, de megéri, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Werefox

2016. június 10.

Nagyon megszerettem. Finom illata van, könnyű eloszlatni és nem okoz nehézkes érzetet Egyfajta fénylő réteget azonban hagy, de az nekem kifejezetten tetszik :) remélem az agresszív nyári napokon is használ majd, megelőlegezem neki a csillagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.