Uriage

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, antiszeptikus hatású mosakodógél. Habzó gél irritált bőr tisztítására, felülfertőződések megelőzésére.

Csecsemők, gyerekek, felnőttek részére, arc, test, kéz tisztítására egyaránt. Atópiára hajlamos, viszkető bőr tisztítására is. Innovatív TLR-2 hatóanyaga gyors irritációt, viszketést enyhítő hatású. Védi az irritált bőrt a fertőzésektől.

Paraben-, illat- és színezékmentes. Hipoallergén.

anneshirley

2020. május 31.

Illatmentes, géles állagú, bőrnyugtató hatású, szuper kis tusfürdő, amiben annyira bízom, hogy időnként arcra is merem használni, ha épp ez akad a kezem ügyébe. Kézmosásra is nagyon jó, habár egy picit talán drága erre a célra. A csomagolásán viszont tényleg lenne javítanivaló. Az enyémnek ugyan rendben van a kupakja, de kezdettől fogva nehézkesen, két kézzel nyomva nyerhető ki belőle a beltartalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Szofijaa

2019. június 1.

Ekcémás kezemet ezzel mosom és arca is használom. A kézbőröm konkrétan csak ezt az egy terméket tűri el gyakori kézmosásnál. Minden más parfümmentes, mindenmentes drogériás géltől, szappantól ekcémás lesz a kezem. És elég gyakran mosok kezet. Plusz pont, hogy tényleg enyhíti a viszketést.
A kupakja nem zár jól, ennyi a baja. Nálam is alap ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

A kupakja nem zár jól, ennyi a baja. Nálam is alap ez a termék.

pancsolos84

2019. április 12.

Arclemosónak vásároltam a manapság roppant kényes bőrömre. Könnyen folyó, világoskék szagtalan zselés-gél. Sajnálom, hogy kupakos, de nyilván, mivel fürdeni van alapvetően, ettől eltekintek (azért amint lehet, átpaterolom pumpásba, hogy könnyebben lehessen adagolni).
Az arcbőröm pont a T-vonalban lett száraz (zsírhiányos?), az elmúlt hónapokban a sokadik rutinomat nyúzom, mert semmi nem jó hosszútávon. Most először érzem azt, hogy talán igen, ő lesz az az egy. Nem irritál, tisztít, mégis hidratáltabb marad a bőröm, mint más arclemosók után.
Óriási a kiszerelés, ha lemosóként használjuk. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Óriási a kiszerelés, ha lemosóként használjuk. Jár az 5 csillag.

CeCeDrake

2017. augusztus 27.

Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy bármennyire jó a beltartalom, a csomagolás hagy kivetnivalót maga után. A negyediket bontottam fel ma és ennek sem záródik rendesen a teteje!!!

Most használtam el a harmadikat. Alapvetően sokáig elég, mert alkalomszerűen alkalmazom. Hol arcra, hol testre. Pl minden epilálás után ezzel tusolok egyet, azóta piros pöttyöket nem láttam magamon. Arctisztításra is kiváló.
Nálam nélkülözhetetlen darab, általában a dermashopban szerzem be, ott a legkedvezőbb az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. október 20.

Arctisztításra használtam ezt a gélt, és meglepően jól tisztított, ugyanakkor nem szárította ki a bőröm. Kellemes érzés volt, csökkent a pirosság, tisztának és egészségesnek éreztem és láttam a bőröm. Érzékeny arcbőrre jól bizonyított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.