Uriage

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Gél-krém 30% urea tartalommal. Intenzív keratolitikus és bőrpuhító ápoló. Bőrkeményedések, megvastagodott bőrfelületek célzott, helyi ápolására, pl.: könyök, térd, sarok. Érdes felszínű, hámló, viszkető területek kezelésére. Testfelületen és fejbőrön jelentkező keratózisok, psoriasis esetén. Intenzív keratolitikus, mikrohámlasztó hatása kisimítja az érdes bőrfelületeket, gyorsítja a bőr megújulását, puhítja, finomítja a bőrfelszínét.

Paraben-, illat- és színezékmentes, hipoallergén.

Kiszerelés: 40 ml

Szaboha

2020. szeptember 3.

Keratosis pilarissal kínlódok már három éve. Sajnos az alkaromon jött ki, és télen-nyáron piros-bordó pöttyös, néha viszketett is. Iskolában dolgozom, eléggé szem előtt van, és kellemetlenül érzem magam, hogy állandóan "kiütésnek" nézik. A Geek hámlasztókkal, és Cell Concept hidratálóval kicsit javult, de igazán nagy változást akkor láttam, mikor ezt a krémet megvettem. A PC BHA testápolóját is megvettem volna, de hiánycikk hónapok óta.Így ezt választottam, hátha gyorsabban el tudom tüntetni ezeket a csúnyaságokat. Egy hét alatt csak tűszúrásnyira, sötét barna pici pöttyre zsugorodtak. Nekem bejött, de a vazelines, zsíros állagát nem szeretem. Viszont valamit-valamiért. Egy borsónyit el tudok kenni a karomon, és a zsíros érzetet elviselem a szuper eredmény kedvéért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Benedetta88

2020. június 1.

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, ez tényleg egy csodakrém. Már nem is tudom hányszor vettem újra. Nagyon durván kitud száradni a kezem, ez az egyetlen krém, amit ha használok, utána "tünetmentes" vagyok, olyan szinten rendbe hozza a bőrt. Egy ideje hajlamos a sarkam is kiszáradni, pár alkalommal bekenem, általában éjszakára és "spa" zoknit húzok fel, reggelre baba bőröm van, ez a hatás pedig hosszútávú!! Elég sűrű, géles-krémes, nem kell belőle sokat használni egyszerre. Bár sajnálom, hogy nincs belőle nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

nizza78

2020. április 18.

Csodakrém! A fertőtlenítőktől, meg állandó kézmosástól szétrepedezett kezemet ez tudta rendberakni. Már fájt a bőröm, úgy tönkre volt menve a kezem, de ez a krém csodát művelt. A kritikus időszakban napjában 2-3-szor használtam, utána csak amikor úgy éreztem, hogy kissé ráfér a puhítás. A hatása hosszú távú, utána is szép, puha a kezem bőre, amikor napokig nem használom. Nem olcsó, az eddigi legdrágább kézkrémem, de megérte az árát és elég kiadós is, nem kell egyszerre sokat használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Krivikuli

2017. október 13.

Sajnos keratosis pilarisom van, főleg a felkaromon. Nyáron nem probléma, nap hatására szépen eltűnik, de télen. Már minden gyógyszertári készítményt kipróbáltam, puhított, hámosított, nem igazán voltak jók. Ezt kb 1 hónapja találtam és használom, jelenleg már nem annyira piros pöttyös a karom és puhább is a bőr, nem olyan érdes. Eddig nekem bevált a krém, egyedül az ára,amit magasnak tartok, ahhoz képest, hogy 40 ml. Szerencsére a karomra nem kell belőle sokat használni, így talán kibírja 2 hónapig 1 tubus. Ha így teljesít a jövőben is akkor újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Zsuzsifruzsi

2017. január 11.

Terhesség alatt csúnyán kiszáradt és kirepedezett a bőröm a sarkamon, ezért vettem ezt a krémet. Nekem bevált, nagyon szépen és gyorsan helyrehozta a sebeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Squalene
Hidratálók: Urea, Glycerin

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cholesterol eo I eu 0 0