Uriage

Ár:   4799 Ft, 6299 Ft és 7499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2021. június 25.

Ár:   4799 Ft, 6299 Ft és 7499 Ft
Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Lipidpótló olajtusfürdő, száraz/nagyon száraz bőr kíméletes tisztítására, különleges lipidfelépítő hatással. Védi a száraz bőrt a csapvíz szárító hatásától. Pótolja a mosakodás során elvesztett zsírokat.

Ajánlott:
- száraz vagy nagyon száraz bőr napi tisztítására, tusoláshoz vagy fürdővízhez adva,
- túlérzékeny, atópiára, ekcémára, viszketésre hajlamos bőrre is,
- arcra, testre, kezekre, csecsemőknek, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

goldengirl

2024. február 25.

A bőröm érzékeny, időként belobbanó ekcémás tünetekkel a testemen. Ez az olajtusfürdő kiválóan tisztít, mindemellett nem irritálja a bőrömet, és illatmentes. A dupla tisztítás első lépéseként arcra is bevált. Évek óta alaptermék a rutinomban. Ekcémával küzdőknek kötelező termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 25.

feketenikolett

2024. február 23.

Bár az arcbőröm zsírosodásra hajlamos, a testem többi részén viszonylag száraz a bőröm. A téli, hideg időszakban óriás vörös, viszkető flekkek jelentek meg főleg a combomon és a térdhajlatomban. Bőrgyógyász javaslatára próbáltam ki ezt a tusfürdőt, és szinte azonnal csodát művelt rajtam,. A bőröm issza be az olajat :) Nagyon enyhe, kellemes illata van. Azóta sajnos a drogériás ilyen-olyan termékeket még melegebb időben sem bírom. Próbáltam az illatosított olajstusfürdőjüket is, de az se a bőrömnek nem volt elég jó, és nekem az illata is erős volt. Úgyhogy maradok ennél! Hosszan kitart, úgyhogy én az 1 literes kiszerelésre szoktam beruházni, ami rengeteg ideig elég (6-7 hónap).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

beautyanna

2024. január 2.

Szuper termék, nagyon szépen rendbe teszi az ekcémás bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. január 2.

Szuper termék, nagyon szépen rendbe teszi az ekcémás bőrt.

Cicuka22

2023. december 21.

Update: Felcsillagoztam ötösre, mert nagyon szépen rendbe tette a bőröm. Már egyáltalán nem kell testápolózni utána. Gyerekeknek is használjuk, szuper termék.
Magamnak vettem, mivel fürdés után mindig extrém száraz a bőröm és nagyon húzódik. Kb.az első 1-2 héten nem éreztem semmi változást, ugyanúgy száraz maradt a bőröm. Viszont utána már sokkal jobb volt. Gondolom átállt a bőröm, hozzászokott:) Szóval szerintem jó. Nem 5 csillagos, mert néha ezután is kell testápoló, de nem rendszeresen és nagyon sokat javult a bőröm amióta ezt használom. Én fürdőpamaccsal használom, úgy kellően felhabosodik és könnyű eloszlatni. Viszont pl. volt olyan krémdezodorom ami nem jött le ezzel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 21.

vtimea93

2023. október 8.

Kisbabám nagyon száraz, sebes bőrét pár nap használat után nagyon szépen javította. Kellemes, nem talakodó illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 8.

Doroka16

2023. augusztus 31.

+ Szuper az állaga. Nem túl olajos, mégis érezni, hogy olaj alapú. Szeretem az összetevőit. Sokáig elég, nem kell sok belőle.

- Picit erősebb az illata, újszülötteknek szerintem ez miatt nem a legjobb. (Bár tudtam volna előbb.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 31.

rekucee

2023. június 5.

Nagyon szeretjük, a lányaimat születésüktől fogva ezzel fürdetem, nincs szükség mellette testápolóra. Nagyon sokáig elég, szerintem megéri az árát, főleg, hogy Notino-n sokszor akciózzák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 5.

Mesi90

2023. június 5.

Ezt a tusfürdőt bőrgyógyász ajánlotta a párom fiának, akinek ekcémás bőre van. Kipróbálta az egész család,azóta csak ezt használjuk. Azóta senkinek nem száraz a bőre 😊 Az ára elég húzós, de a száraz bőrnek egy áldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 5.

Tunderborso

2023. május 29.

Sajnos nekem hosszasabb használat után tette tönkre a bőröm. Rendkívül száraz lett tőle egy idő után. Nem hidratál és feszül tőle a bőröm még órák múlva is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 29.

Kriszta1988

2023. április 13.

Most vásároltam előszőr, de nem utoljára. Tusfürdőként használom, imádom, hogy nem hagy olajos érzetet a bőrön, de mégis szuperül hidratál, nem feszül és viszket utána a bőröm.
Nem jutott eszembe, hogy sminklemosóként is használjam, de kifogom próbálni, mivel erre eddig külön olajos lemosót rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 13.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.