Uriage

Ár:   4799 Ft, 6299 Ft és 7499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2021. június 25.

Ár:   4799 Ft, 6299 Ft és 7499 Ft
Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Lipidpótló olajtusfürdő, száraz/nagyon száraz bőr kíméletes tisztítására, különleges lipidfelépítő hatással. Védi a száraz bőrt a csapvíz szárító hatásától. Pótolja a mosakodás során elvesztett zsírokat.

Ajánlott:
- száraz vagy nagyon száraz bőr napi tisztítására, tusoláshoz vagy fürdővízhez adva,
- túlérzékeny, atópiára, ekcémára, viszketésre hajlamos bőrre is,
- arcra, testre, kezekre, csecsemőknek, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

Uriage Xémose Olajtusfürdő 500 ml
Ár: 5200 , Eladó: szaboozs
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 4800 , Eladó: lildiko
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: Kartal, fizetés: Kartalon és Gödöllőn személyes átvétel, egyéb esetben posta előreutalás után

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Bokvaao

2021. november 7.

Csodálatos! A téli hidegtől foltokban hámló, véresre vakart bőrömet már az első használattal rendbe tette, rendszeres használatával pedig minden törölközés után egyre kevesebb lehámló bőrdarabkával találkozom (régebben volt olyan, hogy újra kellett tusolnom miattuk). Arcra is tökéletesen működik, és egy kis gyakorlással kevesebbet is ki lehet nyomni egyszerre, nem kell a fél tubusnak a zuhanytálcán landolni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

sasspanni

2021. október 28.

A Tökéletes Tusfürdő! ❤️
Csodaszer, a száraz bőrnek nyoma sincs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

A Tökéletes Tusfürdő! ❤️
Csodaszer, a száraz bőrnek nyoma sincs!

dorqaap

2021. szeptember 12.

Ez egy, ha nem a legszuperebb olajos tusfürdő. Egy literes kiszerelést vettem, és nem bántam meg. Száraz böröm van, az illatanyagot sem viseli jól. Szeretem, hogy multifunkciós, azaz jó arclemosó és testen is nyáron nem igénylem a testápolót utána. Ennek kellemesen zselés állaga van a többihez képest, amit kipróbáltam. Nekem még a Basis Ph vagy a Babé Omega olajtusfördők jönnek be, de azok inkább olajosabb érzetúek, és összességében ez árban is jobban megéri. Biztos, hogy újra fogom még venni, mert nagyon szereti a bőröm.
UPDATE: időközben kiderült, hogy ekcémám van, és a bőrömnek sajnos egy hónap használat után ez kevés volt, most felütöm még egy fürdőloajjal és úgy használom el. Nekem sajnos nem elég hidratáló önmagában, és húzódik utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Rekassav

2021. július 26.

Nagyon száraz és érzékeny a bőröm, 3 hete használom és eltűnt a kicserepesedés a lábaimról. Az 1 literes verzió sokáig kitart, nem fogok visszatérni a korábbi tusfürdőimhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

arimer

2021. július 13.

Nagyon szeretem, várandósan kezdtem használni, mert mindentol viszkettem, intim mosakodot pedig egyáltalán nem tudok elviselni most valamiért. A kisfiam bőre is extrém érzékeny, nála is ezt használom. Nekem bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

kisko

2021. június 3.

Nálam ez egy olyan termék, amiért különösebben nem lelkesedem, mégis állandó darabja a fürdőnek két okból:

Arclemosás: az utóbbi időben nagyon megdrágultak az ázsiai olajos lemosók, nekem ez egy jó és egyszerű kompromisszumos megoldás. Száraz arcbőrbe maszírozom a zuhanyzás elején, második lemosó után tiszta az arcom, a célnak megfelel, leszedi a fényvéfőt, szempillaspirált.
Test: alapvetően kecsketejes szappant használok évek óta, de ha valami miatt hisztisebb a bőröm, száraz, akkor annyira kényelmes ezzel zuhanyozni, nem hagy pergő olajos réteget a bőrön, viszont puha marad testápoló nélkül is.

Összességében azt tudom mondani, hogy mintha nem lenne akkora tisztító ereje, de azért legtöbbünk nem egy acélkohóban dolgozik, nincs is rá feltétlenül szükség. Dezodortnyomot szoktam pluszban szappanozni, ha ezt használom.

A Bioderma olajos tusfürdőnél sokkal inkább bevált, annak rettenese szaga van és túlságosan habzik, nehéz lemosni.
Ez az Uriage egy jó kis alapdarab olyanoknak, akiknek kizárt, hogy bolti SLS-es, illatos tusfürdőt magukra kenjenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

baloghantonia

2021. április 14.

A legjobb tusfürdő, amit valaha próbáltam, nagyon szeretem. Sajnos születésem óta száraz bőr ekcémával és hideg allergiával küzdök és több évig szteroidos krémeket használtam és egyéb más zsírosabbnál zsírosabb krémet, hogy valahogy kordába tudjam tartani a problémámat. Már 3 éve használom ezt a tusfürdőt (nem is tudom, hogy miért nem írtam eddig róla ódákat itt) előtte amúgy a La Roche olajosát használtam, de lecseréltem őt erre és milyen jól tettem. Gyönyörűen ápolja és hidratálja a bőrkémet. Amióta használom elég egy Cerave testesebb testápoló és minden rendben van, míg előtte szteroidokat kellett alkalmaznom. Literes verzióját szoktam venni és 2 és fél hónapig elég szokott lenni, szóval egyáltalán nem sajnálom a pénzt rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Theodora

2021. március 20.

Semmi extrát nem tapasztaltam, egy átlagos tusfürdő. Sosem venném újra, mert undorító pacsuliszaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Bettu

2021. március 14.

Mindig más tusfürdőt próbálok ki. Az utolsóval nagyon mellényúltam, iszonyat kiszárította a bőröm. Húzódott meg minden. Van egy kis ekcémafolt a könyökhajlatomnál, nagyon kipirosodott tőle. Két márkát néztem, hogy mindegyiknek van speciálisan erre egy termékcsaládja, de a gyógyszertáros hölgy ezt ajánlotta, ez árban is barátságosabb volt. Külön örülök a pumpás kiszerelésnek, mert a párom rendszeresen a kézmosóval mossa át az arcát reggelente és csodálkozik, hogy kiszárad az arcbőre. Hiába mondom neki, hogy van direkt férfiaknak való arclemosó, ódzkodik tőle. Így látok egy kis reményt, hogy hátha inkább ehhez nyúl, hiszen mondtam neki, hogy ez arcra is jó. :)
Jó puha lesz tőle a bőröm, kicsit talán nehéz lemosni az olaj miatt, nem habzik, nekem illatmentes van.

Update: 3.napja használom és nekem egyszerűen annyira pozitív csalódás. Mikor vettük a párom nagyon le akart beszélni az 1literes kiszerelesről, (ami egyébként tényleg rengeteg), hogy Jézus, pont nekem illatmentes, 2nap után meg fogom unni, nem lesz elhasználva, minek ennyi, elég a kisebb kiszerelés, stb.
Akkora szerelem lett, most úgy érzem sosem akarom lecserélni. Valami kis illata amúgy van, mikor mostam le vele az arcom, éreztem. Amit a bőrömmel tesz, az valami csoda. Hihetetlenül puha lesz tőle, és úgy tetszik az az olajos "réteg" amit hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Vavika02

2021. január 24.

Kislányom száraz bőrére vettük.... eddig nem használtunk olajtusfürdőt.
Nem zavarja,hogy nem habzik annyira és illata sincs
De jót tesz a bőrének... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Kislányom száraz bőrére vettük.... eddig nem használtunk olajtusfürdőt.
Nem zavarja,hogy nem habzik annyira és illata sincs
De jót tesz a bőrének... :-)

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.