Uriage

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. október 29.

Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Lipidpótló olajtusfürdő, száraz/nagyon száraz bőr kíméletes tisztítására, különleges lipidfelépítő hatással. Védi a száraz bőrt a csapvíz szárító hatásától. Pótolja a mosakodás során elvesztett zsírokat.

Ajánlott:
- száraz vagy nagyon száraz bőr napi tisztítására, tusoláshoz vagy fürdővízhez adva,
- túlérzékeny, atópiára, ekcémára, viszketésre hajlamos bőrre is,
- arcra, testre, kezekre, csecsemőknek, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

anneshirley

2020. december 22.

Az első olajtusfürdőm, így nincs összehasonlítási alapom, de nagyon elégedett vagyok vele. Segít fenntartani a hidratáltságot, de nem hagy kellemetlen réteget maga után. Legjobban arra vált be, hogy a borotválástól néha kiszáradó lábszáraimat helyrehozza (nem szükséges utána testápoló). Az illatmentes verziót használom, ennek kicsit olajszaga van, de engem nem zavar. A tubusos kivitelt viszont nem ajánlom, mert ehhez túl folyékony az állaga, könnyen "megszalad". Érdemes tehát a pumpásat választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

AstroSue

2020. november 17.

ha neked is száraz, érzékeny bőröd van, ami különösen télen probléma, akkor erre van szükséged. korábban babaolajjal kenegettem magam fürdés után, különben megőröltem a száraz bőrtől, hogy viszket, sokszor kisebesedik. ez a tusfürdő/habfürdő nélkülözhetetlen, és nem kell sok belőle, kicsit habzik csak, nekem egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

tonhalacska

2020. november 4.

Nem csíp, nem ég utána az ekcémás bőröm, de enyhén szárítja, húzódik utána a bőr. Még mindig a glicerines furdőkrém a legjobb nekem.

Eddig 3 csillagot adtam rá, de lepontozom. Csak kezmosasra használtam eddig, de ma fürödtem vele, és Brutal kiszaritotta a bőröm, mintha egy vacak szappant használtam volna, szörnyű, viszketés mindenhol, húzódik a bőröm, fehéres hámlás lett az egész bőrömön, utálatos ez a fürdető.
Úgy érzem, megint át lettem verve, ez is parasztvakitas a száraz, ekcémás bőrre. Szart se ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Hajcie

2020. október 28.

Nekem első használat után nem igazán tetszett az illata. Mivel ajándékba kaptam, így adtam neki esélyt. Aztán napról-napra egyre jobban megkedveltem. Furcsa volt, mert ezt megelőzően nem használtam még olajos tusfürdőt, így fura volt hogy az eddigiekhez képest nem úgy habzik. Ehhez is hozzászoktam. Azt picit hiányolom, hogy nem marad meg az illata a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Nagyon kellemes illatú, picit többet használ belőle az ember, mint amennyire szüksége van én úgy gondolom.
Egy kicsit lehetne nekem tartósabb az illata, de így hogy gyógyszertári talán megbocsájtható. :)
Hidratáltságban úgy gondolom megállja a helyét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Hidratáltságban úgy gondolom megállja a helyét.

GabriellaBodnar

2020. október 8.

Nekem nem jött be, fura az állaga, annak ellenére, hogy használtam már olajtusfürdőt. Nem szerettem vele fürdeni, semmi különösen jó hatását nem éreztem a bőrömön, pedig télen nekem nagyon száraz, és még az ára is elég borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

edusi

2020. szeptember 2.

Nagyon szeretem, száraz bőrre tökéletes. Nagyon jól hidratál emellett csak néha használok testápolót.Ami negatívum, hogy a tisztító hatása nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

kkitti1986

2020. augusztus 18.

Nagyon jo tusfürdő,a férjem is ezt használja,nagyon szeretjük,évek óta hasznàljuk.Nem irritàl,szépek az összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

ciska

2020. augusztus 3.

Nagyon száraz volt a bőröm, egész nap csak viszkettem hiába fürödtem "mindenmentes" tusfürdőkkel. A patikában ajánlották ezt a terméket és azóta nagyon megszerettem. Emelett a gyógyszertári krémes tusfürdővel tudok csak fürödni úgyhogy örülök hogy rátaláltam. A nagy kiszerelésű temrék van most meg nekem, mindennapos használat mellett is szinte alig fogy, szóval elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

barbusus93

2020. július 21.

Az egyik kedvenc tusfürdőm, az illatos változata után próbáltam ki ezt. Sokkal jobban kedvelem ezt az illatmentes típust. De körülbelül hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, mint testvére. Elég belőle kevés, jól habzik és ebből kifolyólag akár több mint egy hónapig is bőven kitart. Szép puha lesz tőle a bőr. Egyedüli negatívum az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.