Uriage

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. október 29.

Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Lipidpótló olajtusfürdő, száraz/nagyon száraz bőr kíméletes tisztítására, különleges lipidfelépítő hatással. Védi a száraz bőrt a csapvíz szárító hatásától. Pótolja a mosakodás során elvesztett zsírokat.

Ajánlott:
- száraz vagy nagyon száraz bőr napi tisztítására, tusoláshoz vagy fürdővízhez adva,
- túlérzékeny, atópiára, ekcémára, viszketésre hajlamos bőrre is,
- arcra, testre, kezekre, csecsemőknek, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

Jucccc

2020. március 27.

A gyerekeim bőre nagyon érzékeny a tusfürdőkre és fürdetőkre, azonnal kipattognak, és viszketnek, ha valami irritáló összetevőt tartalmaz a termékük. Többet le kellett cserélni emiatt. A Xemose viszont bevált, nem irritálta őket. Nagyon sokáig elég volt egy flakon, pedig nem habzik valami jól - hiszen olajos. Viszont megfelelően tisztít. Az arcomat is ezzel mostam meg néhányszor, arra a célra is tökéletesen megfelel - nem irritál, kellően tisztít, nem okoz pattanásokat. Csak azért nem használtam gyakran, hogy több maradjon a gyerekeknek. :) Az ára miatt nem biztos, hogy újra veszem, próbálkozom olcsóbb, kímélő fürdetőkkel - persze ha nem találok hasonlóan jót, akkor nem kizárt, hogy haza jön még velünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

Nanomi

2020. február 8.

Aki volt már ekcémás, az tudja csak igazán, milyen értékes ez a termék! Több mint egy éve használom minden nap. A gyötrő, elviselhetetlen viszketés megszűnt, az ekcéma elmúlt! Pedig felhagytam minden szteroidos és minden más krémmel is, amit a bőrgyógyász felírt. Arc és sminklemosónak is remekül bevált, pedig
kombinált pattanásra hajlamos érzékeny!! bőröm van.
A gyermekeimet is lefürdetem ezzel hetente egyszer, a bőrük selymes, puha.
Ebben a formában használva is 1 liter kb 10 hónapig elég.
A 400 ml es adagolófej a legjobb.
Én nem érzek semmi kellemetlen illatot.
Nekem 10 *.
Abszolút újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

kombinált pattanásra hajlamos érzékeny!! bőröm van.
A gyermekeimet is lefürdetem ezzel hetente egyszer, a bőrük selymes, puha.
Ebben a formában használva is 1 liter kb 10 hónapig elég.
A 400 ml es adagolófej a legjobb.
Én nem érzek semmi kellemetlen illatot.
Nekem 10 *.
Abszolút újravevős!

Orsi114

2020. február 8.

A hatása jó, a bőrt megfelelően táplálja. Télen sem szárad ki tőle a lábam még hosszú, forró fürdő után sem....viszont a szaga....kibírhatatlan. Egyszerűen nem tudok túllépni rajta. Konkrétan halszagú, alig bírtam elhasználni, soha többé nem veszem meg. (Online vásárlás volt, haza sem vittem volna, ha meg tudom előtte szagolni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

mujerconfused

2020. február 8.

Jól tisztít és nekem az illata is teszik, amit sajnálok hogy annyira azért nem hidratál hogy kiváltsa a testápolót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

vrgdo1991

2020. január 19.

A hidegebb,szeles idő beköszöntével kezdtem el használni. Elsőre furcsa volt az állaga (kicsit habzik) és az illata. Amióta megszoktam, hű tásammá vált és a bőröm is hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

stylo

Korcsoport: < 18
2019. június 30.

Erdekes, hogy annak ellenere, h olajos, nekem kicsit mintha szaritana. Olajtusfurdot azert tartok mindig itthon, mert az aznapra eppen aktualis parfumomet fujom bele, mivel ennek gyakorlatilag nincs illata. Na jo, leszamitva ezt a fura alapszagot, de ez mindegyiknel megvan. Jo par hete hasznalom, a tobbivel osszevetve ez mukodik legjobban, jol felveszi az illatokat, es sokaig tartja a boron oket. Kulonosebb baja nincs a boromnek, nem csinal vele semmit. Nem lesz jobb, nem lesz rosszabb. Valaki irta, hogy nem habzik elegge. Hat nem lesz belole habszakall, az igaz. Nekem eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 30.

farkasszandra

2019. május 27.

Életem első tusfürdője ami után nem kell szaladnom testápolót használni. Nem viszket az egyébként extrém száraz Psoriazisra hajlamos bőröm! Egyetlen negatívuma az, hogy nem habzik. A kiszerelése gazdasagos borsos ára ellenére megéri, mert több hónapig elég! Ellenben a “sima” tusfürdőkkel. Illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

mercica

2019. május 11.

Az összetevői nagyon tetszettek, extra kedvezményesen jutottam hozzá. A 200 ml-es kiszerelését használom, aminek az adagolója valami borzalom, hisz egy nyomásra elég nagy adag jön ki belőle, ezért elég hamar fogy...:( Az állaga nem rossz, nem habzik, nem tolakodó az illata, kellemes olajos érzete van a bőrömnek fürdés alatt. Teszi a dolgát, nem szárít, talán kicsit puhít is a bőrömön. Nem újravevős, annyira azért nem jött be és az adagolója tényleg bosszant...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

zimmbo

2019. április 26.

Egy ápoló tusfürdőt kerestem, azt sem bántam (volna), ha használata után olajos érzetű marad a bőröm.
Vége felé járok az 1 literes kiszerelésnek, nem apróztam el, ezt használom arcra és testre is. Most vettem észre, hogy sodium laureth sulfat van benne, ami az én bőrömet nagyon szárítja, most már értem, hogy miért nem adja azt az ápolást, amit szeretnék.
Jól tisztít, fényvédőt leviszi.
Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Jól tisztít, fényvédőt leviszi.
Elhasználom, de nem veszem újra.

CintreLow

2019. március 20.

Ajándékba kaptam egy literes kiszerelést. Elhasználom, de csak sminklemosónak, ugyanis tusfürdőként semmit nem használt az extra száraz, mindig hámló bőrömnek. Fürdés közben ugyan kellemes hidratáló érzést nyújt, de eredménye semmi. Arcra viszont nagyon jó, kíméletes, de erős tisztító hatása miatt. Minden sminket leszed.
UPDATE: már sminkeltávolitásra sem használom, ugyanis így fél év használat után kifejezetten szárítja az arcbőröm. Ha néha ezzel fürdök, a bőröm többi részét is alaposan szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.