Uriage

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 27.

Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Lipidpótló olajtusfürdő, száraz/nagyon száraz bőr kíméletes tisztítására, különleges lipidfelépítő hatással. Védi a száraz bőrt a csapvíz szárító hatásától. Pótolja a mosakodás során elvesztett zsírokat.

Ajánlott:
- száraz vagy nagyon száraz bőr napi tisztítására, tusoláshoz vagy fürdővízhez adva,
- túlérzékeny, atópiára, ekcémára, viszketésre hajlamos bőrre is,
- arcra, testre, kezekre, csecsemőknek, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

Kiszerelés: 400 ml

Ár: 1000 , Eladó: andrea91
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 400 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom vagy küldöm foxposton. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.
stylo

2019. június 30.

Erdekes, hogy annak ellenere, h olajos, nekem kicsit mintha szaritana. Olajtusfurdot azert tartok mindig itthon, mert az aznapra eppen aktualis parfumomet fujom bele, mivel ennek gyakorlatilag nincs illata. Na jo, leszamitva ezt a fura alapszagot, de ez mindegyiknel megvan. Jo par hete hasznalom, a tobbivel osszevetve ez mukodik legjobban, jol felveszi az illatokat, es sokaig tartja a boron oket. Kulonosebb baja nincs a boromnek, nem csinal vele semmit. Nem lesz jobb, nem lesz rosszabb. Valaki irta, hogy nem habzik elegge. Hat nem lesz belole habszakall, az igaz. Nekem eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

farkasszandra

2019. május 27.

Életem első tusfürdője ami után nem kell szaladnom testápolót használni. Nem viszket az egyébként extrém száraz Psoriazisra hajlamos bőröm! Egyetlen negatívuma az, hogy nem habzik. A kiszerelése gazdasagos borsos ára ellenére megéri, mert több hónapig elég! Ellenben a “sima” tusfürdőkkel. Illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

mercica

2019. május 11.

Az összetevői nagyon tetszettek, extra kedvezményesen jutottam hozzá. A 200 ml-es kiszerelését használom, aminek az adagolója valami borzalom, hisz egy nyomásra elég nagy adag jön ki belőle, ezért elég hamar fogy...:( Az állaga nem rossz, nem habzik, nem tolakodó az illata, kellemes olajos érzete van a bőrömnek fürdés alatt. Teszi a dolgát, nem szárít, talán kicsit puhít is a bőrömön. Nem újravevős, annyira azért nem jött be és az adagolója tényleg bosszant...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

zimmbo

2019. április 26.

Egy ápoló tusfürdőt kerestem, azt sem bántam (volna), ha használata után olajos érzetű marad a bőröm.
Vége felé járok az 1 literes kiszerelésnek, nem apróztam el, ezt használom arcra és testre is. Most vettem észre, hogy sodium laureth sulfat van benne, ami az én bőrömet nagyon szárítja, most már értem, hogy miért nem adja azt az ápolást, amit szeretnék.
Jól tisztít, fényvédőt leviszi.
Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Jól tisztít, fényvédőt leviszi.
Elhasználom, de nem veszem újra.

CintreLow

2019. március 20.

Ajándékba kaptam egy literes kiszerelést. Elhasználom, de csak sminklemosónak, ugyanis tusfürdőként semmit nem használt az extra száraz, mindig hámló bőrömnek. Fürdés közben ugyan kellemes hidratáló érzést nyújt, de eredménye semmi. Arcra viszont nagyon jó, kíméletes, de erős tisztító hatása miatt. Minden sminket leszed.
UPDATE: már sminkeltávolitásra sem használom, ugyanis így fél év használat után kifejezetten szárítja az arcbőröm. Ha néha ezzel fürdök, a bőröm többi részét is alaposan szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Alice83

2019. március 7.

Szépen leviszi a fényvédőt és a sminket..én csak arra használom
Update: visszatértem a biodermához igaz h parfümözött de ezerszer szebben tisztít(fényvédő + smink kombó) nem marad annyira olajos tőle a bőröm és nem okoz ezáltal pattanásokat..akinek annyira száraz a bőre h hámlik húzódik állandóan biztos h megfelelő, de nekem normál kissé száraz nagyon érzékeny bőröm van ezért nem vonok le pontot, mert maga termék ezerszer jobb mint bármelyik garnier, nivea, dove tusfürdő..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Szépen leviszi a fényvédőt és a sminket..én csak arra használom

Amanina

2019. február 20.

Szeretjük.
Csak egy kicsit olajos, nemúgy, mintha olajjal kennénk magunkat. Simán lejön vízzel, frissítő.
Nincsen illata, engem ez nem zavar, sőt. Jobb, mint egy rózsa/barackillatot árasztó valami, ami után cukor meg virágszagom van. Ez inkább "tiszta"illatú. Valaki pont ezt nem szereti benne, de én meg ezt preferálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Szeretjük.

Ingrido

2019. február 19.

A gyerek allergiája miatt ajánlották a patikában. Az egyszerűség kedvéért az egész család ezzel fürdik. Fini, jól tisztít, minden bőrszárazság-probléma megoldódott. Élményre nem egy kényeztető tisztálkodószer (nincs illat, habzás stb.), de a hatása nagyon jó. Én külön szeretem, hogy annyira nem olajos. Mint mondjuk egy drogériás, illatos, tetszetős. Szóval én meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

horzso

2019. január 25.

Kivalo olajos tusfurdo, tulajdonkeppen testapolo sem kell mindig utana, annyira jol hidratal. Nagyon kiados, lassan fogy. Eleinte fura volt az allaga, meg sosem hasznaltam olajos tusfurdot, de megszoktam. Eleinte probaltam teljesen lemosni, na, azt nem lehet, de nem is kell, nagyon finom, puha bort hagy maga utan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 25.

MNNiko

2019. január 25.

Nagyon szuper kis tusfürdő, férjem hideg ekcémájára nagyon jól bevált. Nagy kiszerelésben az ára sem annyira vészes.
Nem különösebben habzik, de mivel a hatása jó ez nem jelent mínusz pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Nem különösebben habzik, de mivel a hatása jó ez nem jelent mínusz pontot.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.