Urtekram

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nausica, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A kisbabák érzékeny bőre kíméletes tisztítást igényel és nem feltétlenül van szükség külön samponra. Ezzel a gyengéd, teljesen natúr, parfümöt nem tartalmazó baba fürdetővel a baba haját is megmoshatod. Gyengéden ápol aloe-verával, lágyan hidratálja kisbabád bőrét. Nem irritálja vagy csípi a szemet. Az összetevők 10%-a organikus gazdálkodásból származik.

Sem a terméket, sem az összetevőit nem tesztelték állatokon. Vegán termék, nem tartalmaz állati eredetű összetevőket, csak növényi alapanyagokból készült.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Irudi

2020. április 11.

Egy másik Urtekram samponnal együtt rendeltem meg ezt a mindenmentes mindenmosót :)

Én samponként használom, mert eddig minden SLS tartalmú sampontól veszettül viszketett a fejbőröm.

Fodrász tanácsára ezt is úgy használom, hogy egy üres flakonba nyomok ebből egy kicsit (üres Urtekramos flakonba egy ujjnyit kb.), azt felengedem vízzel, összerázom, és a keveréket masszírozom bele a hajamba. Így is tökéletesen felhabzik, és elég egy alkalommal csak egyszer átmosni a hajamat.

Amit szeretek benne, hogy valahogy megemeli a hajtöveket, és nem laposodik el a hajam 2 nap után sem. + annak ellenére, hogy "mindenmentes", teljesen meg vagyok elégedve a tisztítóerejével.

Amit viszont nem szeretek benne, az az "illata". Tudom, nincs benne parfüm, de sajnos nem semleges, vagy babaillatú az eredmény, hanem...valahogy fura :/

A másik, hogy néha ettől is viszket a fejbőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

A másik, hogy néha ettől is viszket a fejbőröm...

eszterszekely

2019. november 23.

Több bio fürdetőt is rendeltem mielőtt a kisfiam megszületett. Ezzel nyitottuk meg a sort, mivel ez teljesen illatmentes, illetve az első hónapokban magam is az Urtekram tusfürdőjét használtam. Én kipróbáltam, csípi a szemet, bár nem ígéri ennek az ellenkezőjét csak itt egy másik értékelésben említették. De ez nyilván nem vesz el az értékéből. Nagyjából fél évig elég volt egy flakon!!! igaz mi nem kentük át vele az egész gyereket csak a szükséges testtájakat - általában popi, kezek, de a hajmosást is ezzel végeztük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

bogcsii

2019. július 13.

Szépek az összetevők, nekem eddig minden sampontól viszketett a fejbőröm de ettől nem😍 igazi megváltás, egyébként előző hozzászólónak írom , hogy az “illat” az a kozmetikumokban az egyik legrosszabb irritáló összetevő , mivel a vegyi anyagot érzed a bőrödön, olyan mintha friss levegő helyett a mondjuk a kocsi illatosító illlatát szívnád be folyamatosan , hát szerintem jobban jársz a natúr illattalan termékekkel annal jobb nincs 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

culko

2018. szeptember 23.

A baba kora óta ekcémás 2 éves gyerekemet csak ezzel fürdetem. Így nem súlyosbodnak a tünetei. A gyerekek haját is csak ezzel mosom. Tökéletesen tisztít, nem okoz irritációt, nem szárítja ki a bőrüket, fejbőrüket, nem viszketnek tőle, nem lesznek korpásak, nem csípi a szemüket. Teljesen jól habzik, hajmosáshoz és tusfürdőnek is ideális. Egyedül a teljes illatmentessége miatt az hiányzik, hogy valamilyen illatot hagyjon a hajon vagy bőrön. De valamit valamiért. Olyan nagyon natúr illatuk lesz, csak a friss tisztasághoz tudnám hasonlítani, mindenfajta mellékzönge nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin