Urtekram

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dyana91, Módosítva: 2021. március 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kókusznektárral természetesen segít egyensúlyban tartani a haj nedvességet és megakadályozza a haj kiszáradását. Csodálatos illata van, köszönhetően a  természetes kókusz édességének. Simává, könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Használja nedves és száraz hajra egyaránt, ne öblítse le. Használat előtt rázza fel!

Dyana91

2021. március 4.

Imádtam a márka kókuszos samponját, így ezt is ki akartam próbálni.
Illata hasonlóan enyhén kókuszos, mint a samponé. Én nedves hajra szoktam felvinni, közvetlen mosás-törölközés után, amikor már nem csöpög a víz a hajamból. Pumpás szórófeje praktikus, így nem lesz csupa krém a kezem, mint egy szokásos hajbalzsamnál.
Hajam vége nem olyan száraz, mióta használom, de hidratálhatna még jobban. Ami feltünt, hogy még szárítás után is érződik egy kissé az illata,amit nagyon szeretek.
Az összetevőiben nincs kivetnivalóm, többek között ezért is esett rá a választásom.
Szavatossága felbontás utan 6 hónapig jó, de volt, hogy nekem még tovább is kitartott és akkor sem volt minőségi romlása a terméknek. Ár-érték arányban gazdaságos, mert tényleg sokáig elég:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Imádtam a márka kókuszos samponját, így ezt is ki akartam próbálni.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin