Urtekram

Ár:   2400 Ft és 3950 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   2400 Ft és 3950 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Ez az antibakteriális sampon teafával, levendulával és magnólia kéreggel ápolja a hajat, amikor a fejbőrnek egy kis megnyugvásra van szüksége. Az aloe vera és a glicerin emellett hidratálja a fejbőrt.

Tvylvis

2018. november 3.

Kiváló termék, mint ahogy általában az az Urtekramnál lenni szokott. Én inkább zsírosodás miatt vettem, nem érzékeny a fejbőröm. Remekül bevált. Azt nem mondom, hogy sokkal jobban kitolná a két hajmosás közt eltelt időt, de nagyon jó állagú a haj a használata után. Jól habzik, jól tisztít. Férjem is nagyon szereti. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Kyngu

2018. július 3.

A hajam alapvetően hamar zsírosodó. Az utóbbi néhány évben a fejbőröm pedig nagyon problémássá vált. Használtam egy sampont, amitől kezdve elkezdett hámlani/korpásodni. Egy drogériás sampon se vált be. Elgondolkoztam, hogy lehet allergiás a bőröm az SLS-re, hasonló anyagokra. Így kipróbáltam más biosamponokat, nem váltak be.
Viszont ez valami felüdülés volt a hajamnak. Nem hámlik, nem viszket. Más samponokat is próbáltam azóta de csak ezt bírta a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract