Vademecum

Ár:   600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2017. június 4.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít javítani a zománc károsodás problémáját Folyékony Zománc technológiájának köszönhetően. Vitamin tartalmú formulája táplálja a fogínyt, természetes regenerálódással, hogy az erős és egészséges maradjon. Összezárja a fogak felületén található mikro hibákat és erősíti a fogzománcot.

Chrissy

2017. június 5.

Kellemes csalódás! Paradontax hívő vagyok, csak azért váltok néha, mert elcsábulok. Így vettem ezt a Vademecumot is, Orbit rágóval adták a Rossmannban nagyon kedvező áron, úgyhogy megvettem, de aztán felé se néztem, valahogy nem volt szimpi a márka, na. Aztán csak ráfanyalodtam és tényleg kellemesen csalódtam. Először is nagyon semleges az íze, kellemes, friss leheletet ad, de nem übermentolos. Szerencsére. Én azon kevesek egyike vagyok, aki nem szereti a mentolos ízt, legfeljebb enyhe formában.
Valahogy úgy érzem ez a fogkrém gyengéd a fogaimhoz, mégis alaposan tisztít. Nekem ez nagyon fontos, nagyon vigyázok a fogaimra, de sajnos hajlamos vagyok a fognyaki érzékenységre és lyukadásra, továbbá parázok a paradontózistól, úgyhogy a repair & protect meg a pro enamel szavak nálam jól hangzanak. S ennél a terméknél úgy érzem ez nem csak marketing. Itt a jeges italos korszak és idén még nem visítottam fel .... nem érzékenyek a fogaim. Ugyan whitening hatást nem hirdet, de úgy veszem észre a fogaim éppúgy fehérek, mintha fehérítős fogkrémmel mosnék fogat, úgyhogy szerintem most egy ideig maradok ennél, elégedettség van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

zami86

2017. január 7.

Fantasztikus ez a fogkrém, megmentette az életemet. A fogszabályzóm felrakása után annyira érzékenyek lettek a fogaim, hogy sírni tudtam volna a hideg víztől is. Ez egy hét alatt rendbe tette a fogaimat, nagyon jó. Anyukám is küzdött fogérzékenységgel, neki is használt. Az ára sem vészes, szerintem teljesen megéri, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.