Vagheggi

Ár:   4985 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. február 15.

Lelőhely:   kozmetika, online

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Innovatív formula, nem csomósodik össze a szemhéjon, pici ecset segítségével könnyen és egyenletesen felvihető a szemhéjakra, vagy az arccsontra.
Az intenzív szín pigmentek csillogó fényt kölcsönöznek a szemeknek vagy az arcnak is.

Az arany 3 különböző árnyalatában kapható

Egyszerű smink 5 újdonsággal

banhanna

2018. április 21.

Nagyon szeretem használni! Tartósan fent marad a szemhéjon. Van hogy magában használom, de van mikor a más színekkel kifestett szemhéjamat feldobom még ezzel a termékkel. Hibája, hogy mikor magában használom egy idő után a ráncokba/redőkbe beül. :( Arcon még nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.