Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2013. szeptember 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

2013 szeptemberében jelenik meg Valentino Valentinájának új kiadása.

Fejjegyek: narancsvirág, kardamom,

Szívjegyek: agarfa, bolgár rózsa, bőr,

Alapjegyek: sáfrány, vanília, fás jegyek.

Valentina Oud Assoluto FÚJÓS
Ár: 5 ml 1300 Ft, 10 ml 2300 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Valentina Oud Assoluto parfüm eladó
Ár: 15 000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Leírásban , Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Oraculum

2016. november 11.

Hétkoznapra tokeletes, egyedi oud, hozzam nagyon illik erzesre, az én boromon narancsos-bōrös, majd fás-ròzsás.
Önbizalommal tölt fel és kitunik a tomegbol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Önbizalommal tölt fel és kitunik a tomegbol.

Nancika

2016. június 20.

A Chanel No 5 Eau Premiere és a Dita Von Teese Rouge mellett ez az egyik kedvenc illatom. Mindhárom teljesen más illat, a Rouge a tipikus randi illatom: dögös, vadító, fiatalos és üde, emellett a illik a stílusomhoz, ha előveszem a csábító vörös énem. :) A Chanel az elegáns üzletasszony énem, ha fontos munkahelyi eseményre megyek, esetleg valami elegánsabb rendezvényre megyek, azt használom. Ez pedig a hétköznapi, irodai illatom, pedig ez is nagyon különleges. Már többször leszólítottak buszon/utcán/vonaton, hogy megkérdezzék, mit használok, amikor éppen ezzel fújtam be magam. Nagyon szeretem, nőies, kellemes, különleges. Van benne valami extra, valami plusz, amitől tökéletesen illik hozzám. És a bőrömön is nagyon jól áll ez az illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Zita15

2014. december 3.

Érdekes illatnak tartom, ízlés kérdése, de minőségi. :) Lenne belőle nagyobb mintám ha vkit érdekelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

nettas

2014. november 7.

Nagyon-nagyon vártam, aztán nagyon-nagyon kóstolgattam... kifújáskori bombarobbanás nem tart sokáig én pedig azt akartam maradjon velem az intenzív oud-bőr felhő, de nem akarta, szúróssá és nem túl tartalmassá válik számomra. Szebben is összerakhatták volna, ettől még a Malizia Curiosity is izgalmasabb pedig egyszerű... és olcsó... és lenyúltam férfiállattól.... Szóval maradnak Montale-ok favoritnak :) 2 csillagot azért adok, mert legalább próbálkoztak. illatvarázsnak köszönöm az élményt!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

Feketepárduc

2014. szeptember 26.

Nagyon erős illat, számomra túl sok, szinte elviselhetetlen. Az oudos illatok között számos sokkal kifinomultabb, izgalmasabb illatot lehet találni. Nagyon tartós (sajnos), emellett gyönyörű az üvege, de ez nem segít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

nyarigabi

2014. szeptember 26.

Nahát, ilyen illatom sem volt még! Hozzájutottam néhány millihez, egyelőre nem mertem magamra fújni, csak szagolgatom....még nem tudom, az életem melyik részébe fogom beilleszteni, de remélem megtalálom a helyét (és pár nap múlva magamra is merem fújni, hogy valódi véleményt alkothassak róla).

Upd. Felfújtam, de nekem elviselhetetlen. 10/8-9 ml van fújósban, szívesen elcserélném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

2014. szeptember 26.

Niche-kategóriás oud, kis bőrös jelleggel, minimális füstösséggel, narancsvirágos mellékzöngével. Nagyon jól összerakott illat, és nagyon szeretném szeretni, de valamiért az én bőrömön lesz egy kimondottan keserű felhangja, ami miatt nem tudom viselni. De emiatt nem pontozom le, mert maga az illatkompozíció kiemelkedően jó, csak velem nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

illatvarázs*

2014. szeptember 24.

Ez valódi, hamisítatlan oud. Száraz, orrba vágós, mindenféle fekete máglyás életérzés ott van benne. Akik szeretik ezt a világot, szerintem nem fognak benne csalódni . Én évek óta nem tudok mit kezdeni ezzel a vonallal, de azért néha jó beleszaglászni ebbe az különös illatvilágba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 24.