Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Összetétel: bergamot, feketeribizli, rózsa, narancsvirág, gyöngyvirág, gardénia, vanília, pézsma, nőszirom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

illatvarázs*

2017. február 28.

Olyan, mint valami rózsás-gyümölcsös cukorka. Elég érdekes mert a kezdet vaníliás alapokon nyugszik, ettől van a a cukorkás érzetem, és szép lassan átalakul egy friss-zöldes illattá, de végig ott lapul az édesség is. Jobban tetszik, mint az anyaillat és a Couture. Nem nagy durranás, de kellemes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

nyarigabi

2014. április 17.

Nagyon érdekes illat. Rajtam inkább virágos, mint zöld, de van benne némi fanyarság. Nagyon különleges, a fanyarsága mellett púderes is. Nagyon szép az üvege és szerettem volna szeretni, de maradok a gyümölcsös illatoknál, így 4 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.