Valera

Ár:   27 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   27 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

2000 W teljesítményű DC motor, professzionális, ion generátoros hajszárító, mindösszesen 425 gramm. Az ultrakönnyű DC-Pro motorok az egyenáramú motorok legújabb generációját képviselik. A Valera professzionális hajszárítói különleges légtechnológiájúnak köszönhetően, a DC-Pro motorok erősebb légáramot képesek előállítani. Az új fejlesztésű DC-Pro motorok nem csak kiváló teljesítményűkkel nyújtanak kiemelkedőt, hanem sokkal tartósabbak is a hagyományos motorokhoz képest. Akár 1200 üzemórára is képesek. 6 fokozatú légáramlás / hőmérséklet szabályozóval, hideglevegő gombbal rendelkezik. Az erős motor rendkívül csendes működésű 59db (A). A jó szigetelésnek és magas minőségű alkatrészeknek köszönhetően alacsony üzemi zajjal használható készülék. A Superflex kábel 3 méteres, Rotocord kábelcsomósodás gátlóval, egyedülállóan biztonságos és kényelmes használatot biztosít professzionális körülmények között is. Kivehető fémszűrő biztosítja a könnyű tisztítást és karbantartást. A készülék professzionális felhasználásra készült.

albertinablogg

2019. március 18.

Nem is értem, hogy a Valera termékekről miért nincsenek vélemények sem itt, sem a webáruházakban, sem az árösszehasonlító oldalakon. Két szűkítő fej van hozzá, én a szélesebbiket használom, a diffúzor számomra felesleges, ezelőtt sem használtam. Azért vettem, mert a régi Rowenta Studio Dry CV5330F0 hajszárítóm már nagyon szárította a hajamat, hangos volt és a szűkítője is eltűnt, ráadásul 10 éves már (még mindig tökéletesen működik, de szerintem az ionizátor elromlott benne ezért is szárította agyon a hajvégeimet) 😢 Megbíztam az uramat, hogy nézzen utána egy nagyon jó kis hajszárítónak, sajnos amik az üzletekben voltak kitéve olyan gagyikáknak tűntek. A Valerámat imádom, bár nem olyan csecsa, mint a többi dizájnos Philips és társai (ráadásul én 20.000-ért szereztem be ezt) de professzinális termékről van szó (Made in Svájc). Halkabb sokkal, mint a korábbi, nekem elég a legkisebb fokozat legkisebb hője, tökéletesen szárít már azzal is, hát még a 2-es vagy 3-as fokozattal! 😱 Jó pont, hogy könnyű, jól kézre esik és nem csavarodik a zsinórja (rotocord-os), ami 3 méteres!!! Én szívből ajánlom, szerintem megérte az árát!

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.