Valera

Ár:   27 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   27 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

2000 W teljesítményű DC motor, professzionális, ion generátoros hajszárító, mindösszesen 425 gramm. Az ultrakönnyű DC-Pro motorok az egyenáramú motorok legújabb generációját képviselik. A Valera professzionális hajszárítói különleges légtechnológiájúnak köszönhetően, a DC-Pro motorok erősebb légáramot képesek előállítani. Az új fejlesztésű DC-Pro motorok nem csak kiváló teljesítményűkkel nyújtanak kiemelkedőt, hanem sokkal tartósabbak is a hagyományos motorokhoz képest. Akár 1200 üzemórára is képesek. 6 fokozatú légáramlás / hőmérséklet szabályozóval, hideglevegő gombbal rendelkezik. Az erős motor rendkívül csendes működésű 59db (A). A jó szigetelésnek és magas minőségű alkatrészeknek köszönhetően alacsony üzemi zajjal használható készülék. A Superflex kábel 3 méteres, Rotocord kábelcsomósodás gátlóval, egyedülállóan biztonságos és kényelmes használatot biztosít professzionális körülmények között is. Kivehető fémszűrő biztosítja a könnyű tisztítást és karbantartást. A készülék professzionális felhasználásra készült.

Plusskutya

2021. január 2.

A Hajszárító!
Két hosszú hajú egy családban, a hajszárító fontos része az életünknek :-)))
Túl vagyunk több márkán és technológián (Rowenta, Babyliss, Remington és Philips), ez a gép vált be a legjobban. A lányom haja hosszú, erős, vastag és sok, az enyém szintén hosszú, de vékony, kevesebb, festett és sérülékeny, de mindkettőnk haját tökéletesen szárítja.
Nagyon gyors, de nem éget, erős, de nem "ordít", és ehhez a tudáshoz / gépészethez képest könnyű.
A miénk a 9400-as számú, gyönyörű mélybordó, csillámos beütéssel, a sok uncsi fekete-szürke házhoz képest igazi műalkotás.
Több éve használjuk, nyúzzuk, hurcoljuk magunkkal - mert mióta megvan, én szállodai (és egyéb, pl.uszodai) hajszárítót nem engedek a hajam közelébe.
Abszolút megérte az árát, mégha valamivel többi is került, mint az átlag, annyival szebb a szárítás eredménye, jobb állapotú a hajam utána, hogy újra ugyanezt venném.
A teljes képhez hozzátartozik, hogy nincsen hozzá tárcsa-fej, amivel hullámos/göndör frizura készíthető, de az eddigiekét sem használtam, így nekem nem hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

A Hajszárító!
Két hosszú hajú egy családban, a hajszárító fontos része az életünknek :-)))

albertinablogg

2019. március 18.

Nem is értem, hogy a Valera termékekről miért nincsenek vélemények sem itt, sem a webáruházakban, sem az árösszehasonlító oldalakon. Két szűkítő fej van hozzá, én a szélesebbiket használom, a diffúzor számomra felesleges, ezelőtt sem használtam. Azért vettem, mert a régi Rowenta Studio Dry CV5330F0 hajszárítóm már nagyon szárította a hajamat, hangos volt és a szűkítője is eltűnt, ráadásul 10 éves már (még mindig tökéletesen működik, de szerintem az ionizátor elromlott benne ezért is szárította agyon a hajvégeimet) 😢 Megbíztam az uramat, hogy nézzen utána egy nagyon jó kis hajszárítónak, sajnos amik az üzletekben voltak kitéve olyan gagyikáknak tűntek. A Valerámat imádom, bár nem olyan csecsa, mint a többi dizájnos Philips és társai (ráadásul én 20.000-ért szereztem be ezt) de professzinális termékről van szó (Made in Svájc). Halkabb sokkal, mint a korábbi, nekem elég a legkisebb fokozat legkisebb hője, tökéletesen szárít már azzal is, hát még a 2-es vagy 3-as fokozattal! 😱 Jó pont, hogy könnyű, jól kézre esik és nem csavarodik a zsinórja (rotocord-os), ami 3 méteres!!! Én szívből ajánlom, szerintem megérte az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.