Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: feketeribizli, ibolya, mandarin, ribizli

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: írisz, vetiver

Nikolett25011

2021. augusztus 7.

Ibolyas gyumolcsos puderos kincs. Tartos. Imadom! Kar hogy mar nem gyartjak. (Mindig a kedvenceim szunnek meg.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Majicsek

2020. november 4.

Az üveg nagyon szép. Az illat... A párom megkért, hogy ne használjam, mert vadászház szagom van és a kitömött állatok jutnak eszébe :-) Persze ennyire nem rossz de elajándékoztam. Olyan áztatott erdő illat számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 4.

TallodiZsofi

2020. június 12.

Ez is az új mintacsomagom része :) Már a kis gyári 2 ml-s mintának is hívogató a csomagolása. Éjkék "könyvborító", pici ezüstös-holografikus tündérkékkel és tündérporral! Ahogy kinyitjuk az eredeti üveg fényképét láthatjuk, ami szintén a mesevilágba kalauzol bennünket. Ezt az illatot nem szabad leírni egy fújás alapján. Első fújásra, nekem ugyanis, egy nagyon szirupos-szörpös, ribizlis-áfonyás, édes tiniillat. A leszáradása egy íriszes-púderes kis semmiség.
Kérdem én: Hol az ibolya? Hol a rózsa? És akkor fújtam még egyszer! A gyümölcsösséget nem éreztem, legalábbis nem azt a sziruposat, de megjelent az ibolya és bizony a rózsa is :)
Ebben az illatban ott a varázslat, csak hinni kell benne :) A kék üveg magában rejti az írisz kék csöppjeit, amit az megfog, ki nem jön belőle soha. Így fogott meg engem is ez az illat. Van benne valami fahéjas-édes-fűszeres misztikum is. Lehet ilyen a tündérpor illata! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

stylo

2019. május 4.

Malnaszorp. Semmi mast nem erzek ki belole csak ezt a cukros malnaszorp szagot. Kiscsajsziknak jopofa ajandek lehet. 40 felett nevetseges. Az uveg cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Renike77

2019. február 2.

Kifejezetten púderes, virágos-bogyós gyümölcsös illat, óriási szillázzsal.
Erősen bőrkémia-függő, érdemes a teljes üveg megvásárlása előtt mintát szerezni.
Különleges, nőies, csak nem a mai divatvonalba illő illat.
Jellegében a Dior Addicthoz hasonlít, attól kicsit gyümölcsösebb, de ugyanolyan erőteljes és megosztó, egyébként jól megkomponált illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Kifejezetten púderes, virágos-bogyós gyümölcsös illat, óriási szillázzsal.
Különleges, nőies, csak nem a mai divatvonalba illő illat.

Lapo

2017. szeptember 26.

Férfiként: a kifújás utáni percek pont olyan szúrósak mint maga az üveg kupakja.. utána azért nagyon szépen elkezd lágyulni az illat és bár soha nem lesz egy lapon említhető az üveg vizuális élményével (nagyon sok design megmérettetésen vitte az első helyet), azért nem gondolnám, hogy egy rossz illat lenne. Egy gyümölcsös és virágos illat, amit inkább a fiatalabb lányokon tudnék elképzelni. Fura ezt leírni egy parfüm esetében, de ennek ellenére valóban nem maga az illat az erőssége..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Burya

2017. augusztus 1.

Eddig talán ez a legszebb ibolyás illat, amivel találkoztam, de nem lesz a kedvencem. Ez nem a parfüm hibája, egyszerűen az ibolya bájossága nem illik hozzám. Rajtam a viola mellett a ribizli, a feketeribizli és az írisz a legerősebb illatjegy. Valóban olyan az illat, mint az üveg színe, és el is tudom képzelni egy kis erdei tündéren ezt az ibolyás, fanyar, kissé földes illatot a kék órában, szürkületkor a fák között. Nem lesz szerelem, de ha valaki kedveli az ilyen típusú illatokat, biztosan javasolnám egy próbára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Beatrix123

2017. május 2.

Egy rendelésem mellé kértem ebből is egy 5 ml-es mintát. Felfújáskor isteni, friss, azt gondoltam ez tényleg a tündérek illata. Amint eltelt kb. 10 perc, hihetetlen gyorsasággal átalakult, izzadtságszag, valami mocsári ázott növénymaradék szagával keveredve. Ezt tényleg a tündérek alkották eleinte, de biztos a koboldok gyorsan elzavarhatták őket és még hozzáöntöttek valamit. Így történhetett.
Ez egy ruhaparfüm. Ruhán tökéletes kompozíciónak tűnik, amit meg is tart, de tartózkodj attól, hogy a bőrödhöz érjen.
Az 5 ml-s mintám kb. fele még megvan, nincs egy hónapos. Ha érdekel valakit szívesen elküldöm, hátha valaki bőrén mégis jó.
Az üvege gyönyörű, ezért jár a pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 2.

Az üvege gyönyörű, ezért jár a pont.

GlamourAndStyle

2013. december 11.

Na ez nem! Ez nem egy törékeny tündérke illata. Erős, szúrós össze-vissza illat, az üvege és a tartalma közötti ellentét pedig rémisztő. Értem én, hogy EDP változat lévén erőteljesebbnek kell lennie, de ezt ne úgy tegye, hogy olyanná válik, mintha a parfümériák neonlámpa-világította polcain megbuggyant volna. Amilyen remek alkotás az EDT és nagy szerelmem, a Rose des Neiges, ez legalább annyira rossz. Kár volt őt túlfűszerezni és ennyire bogyós irányba elvinni, így olyan erőteljes lett, hogy tündérek helyett maximum egy orkhoz tudnám elképzelni, ha már a mesevilágban maradunk. A két csillag a csodaszép üvege miatt jár, meg amiatt, hogy vannak neki klasszisokkal szebb testvérei, így haragudni sem tudok már rá annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Shanin

2013. november 18.

Friss citrusos-füves illat, kellemes, de én picit különlegesebbre számítottam. Határozottan emlékeztet a Moschino Funny-ra, de azért annál mélyebb, karakteresebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 18.