Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. december 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Feerie család 2011-ben megjelent tagja, egy tiszta virágos-gyümölcsös kompozíció.

Fejjegyek: rózsabors, licsi

Szívjegyek: rózsa, magnólia

Alapjegyek: cédrus, tonkabab, szantálfa

Dormir

2018. január 6.

Szerintem, nem olyan rossz ez! Érződik a minőség, rajtam nagyon tartós.
Valóban, téli, fagyos rózsa,de talán a cédrus miatt túl hideg. Nekem fényes, selymes cukorkák jutnak róla eszembe, amik gyönyörűek, de enni csalódás.
Valami túl sok benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Szerintem, nem olyan rossz ez! Érződik a minőség, rajtam nagyon tartós.
Valami túl sok benne.

Bradshaw

2017. december 13.

Apukámnak van igazi rózsás orosz kölnije....... Már vagy 10 éve azzal locsol minden húsvétkor, és még mindig van benne. :( Eme parfüm közt és a rózsavizes kölni közt csak egy különbség van. A kölnit 2x-es hajmosás után is érzem. A parfümöt csak 10 percig. ;) Hál' Isten..... Ki volt képes ezt kitalálni? Szívesen várom húsvétra!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

deluna

2017. november 2.

Talán 20 évvel ezelőtt még szerettem volna... rajtam kicsit "avonos" hatát kelt. Az üvege mint mindig csodás .
Számomra olyan szaladgálós illat. A rózsás meleg illat amit vártam...elmaradt, helyette... könnyed gyümis, virág valami maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

KJB

2017. április 20.

Az üvege gyönyörű...tényleg....Éke lehet minden polcnak, de az illat?!
Az illat: tömény (bolgár) rózsa olaj, vagy csak rajtam?! Nem hiszem!!
Még szerencse, hogy nem tartott sokáig...(EDT)
Tündéres-tinis-feledhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 20.

Az üvege gyönyörű...tényleg....Éke lehet minden polcnak, de az illat?!
Az illat: tömény (bolgár) rózsa olaj, vagy csak rajtam?! Nem hiszem!!
Még szerencse, hogy nem tartott sokáig...(EDT)
Tündéres-tinis-feledhető.

egyboszorka

2017. március 17.

Igen-igen, valóban tündérkés rózsaillat.Légies, könnyed, karcsú tündérkék lebegnek és táncolnak, az üvege egy álom, már- már mesében érzem magamat, annyira könnyed és kedves, aztán a szantál bök egyet, lufi kipukkad, tündérkék tovalibbennek ( szerintem a Cabotine Rosalie- t célozzák meg, mint a Rózsástündérillat Hétpróba következő állomását ), marad egy pici édeskés rózsafuvallat emlékbe. Gonosz vasorrú banya egy hatalmas tölgyfa mögül vihog...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Amanda

2013. december 6.

Akik szeretik a rózsa illatot azoknak kötelező ez a darab. Törékeny, kissé jeges illat, de nem rossz értelemben. Nálam például pont a mínuszokban működött a legjobban. Diszkrét ugyanakkor mégis jelenlévő, légies de nem az illékonyságára gondolok. Mint egy tündér szárnycsapása :) Sajnálom, hogy már csak kevés helyen kapni és valószínűleg rövidesen el is fog tűnni ez a parfüm :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

GlamourAndStyle

2013. október 26.

Update: Hála az égnek mégsem maradt el az indián nyár, így Ő sem szorult a háttérbe, igyekszem is kihasználni ezt a gyönyörű időt és még egy kis időt eltölteni a kedvenceimmel, amiket ilyenkor már rég téli álomra szoktam küldeni. A kis tündér még mindig csodálatos, olyan addiktív, hogy állandóan a csuklómat szagolgatom, amikor viselem. Kell neki a napsütés és a + 20 fok, esős, ködös időben is próbáltam, de akkor szegényke olyan, mint akinek letörték a szárnyait, de ez így van jól, azokra az időkre más kedvenceim vannak.

2013. május 31.

Valamit tudnak ezek az ékszercégek! Azt legalábbis biztosan, hogy hogyan csalogassák magukhoz legalább egy szimat erejéig a különlegességre vágyakozó női vásárlókat. Aki megpillantja a Feerie illatok szoborszépségű üvegét, biztos, hogy nem fog továbbsétálni anélkül, hogy ki nem próbálná. Pofonegyszerű a recept nem? A tündérmese viszont akkor kezdődik el, amikor a látványélmény után végre az illatnak is megengedjük, hogy bűvkörébe vonjon. Onnantól kezdve öveket becsatolni, tényleg egy tündérporral teli Grimm mesében találhatjuk magunkat.
Misztikus táj az éjszakában, égig érő fákkal teli erdő, az erdő közepén kis tó, melynek sima felszínét ezüstösre festi a Hold. Ez Tündérország a javából, ahol a szépséges kis tündérek rebegtetik szárnyaikat. Ha a Pán Péterből Csingiling illatcsíkot és nem csillámpor csíkot húzna maga után, biztos, hogy ez az illat lenne az! Törékeny és szép, de ugyanakkor akaratos, találékony és persze, hogy mindenki észreveszi. Szóval aki azt hiszi, hogy a Feerie Rose des Neiges szerényen húzódik meg a háttérben, az bizony téves úton jár, a kis fehér gyöngy nagyon is érzékelteti a jelenlétét. Az illat maga tiszta és friss virágcsokor, tényleg olyan, mintha valami tündérporral teli varázslatot rejtene, én ugyanis olyan illatot, ami virágos és friss, de ennyire domináns még nem éreztem. Lehet a légtérben akármilyen súlyos és nehéz cukorkafelhő vagy mély fűszercsoda, egy kis hajlibbentés és egyből mindenki a mi illatunk eredetét akarja megtudni. Csíkot magunk után nem fogunk húzni és nem is ez az illat fogja uralni a teret, de aki szimatot fog azt biztos, hogy a bűvkörébe vonja.Tündérország és Grimm mesék ellenére, nem egy gyerekes kislányoknak célzott parfüm, az elemi nőiesség lágy esszenciája, a gondoskodó, törékeny és kedves nő illata mindenféle máz és maszk nélkül.
A viszonyunk e hófehér csodával kb. 2 hete tart, egy nagyon kedves ismerősömnek hála, - aki az ékszercéggel munkakapcsolatban áll - jutottam hozzá és a sima Feerie testvéréhez. Nem szorul tesztelgetésre, nem kell elemezgetnem napokig, hetekig, egyszerűen TUDOM és érzem, hogy ő hű társam lesz és olyan tündérkét farag belőlem, aki mindenkit elvarázsol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

2013. május 31.

azursatellite

2012. december 27.

Feerie-k közül bőrön tesztelve nekem ő a kedvencem, bár az üvege a többinek jobban tetszik. Nagyon kifinomult (mint minden Van Cleef & Arpels amit eddig szaglásztam). Élmény őt használni, de nem az én illatom, aminek kicsit azért örülök is mert elég drága. A csillagokat azért maximálisan megérdemli, mert gyönyörű mind az üvege, mind az illata és tartós is. Meseszerű az egész lényege, Disney hercegnőnek érzem tőle magam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.