Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Saretin

2014. június 3.

Kellemes, friss bergamottos-zöld illat, kissé virágos. Erőteljes friss kezdés, később virágossá válik. Mikor lenyugszik valami kellemesen édeskés tónust ad neki és melegséget. Nekem hasonlít valamiért egy Avonos parfira, azt hiszem a Celebrére. Az nekem mindig is kissé virágos volt. Ez szelídebb, de a virágosság miatt nem lesz kedvenc. A Chanel Chance Eau Tendre sokkal gyümölcsösebb és kevésbé virágosabb, így a kettő közül a másik tetszik jobban. De a kezdés miatt azért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

ursus

2014. március 18.

2013. május 12.: Én almás zöld teára asszociáltam, amikor kifújtam és kerestem is volna hosszútávra, de az illat teljesen eltorzul fél óra után. Elmegy, de nem az én világom.

Update: Imádom!!! nagyon megszerettem. Kár volt anno csak két csillagot adnom rá.
Ötöst neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 18.

Ötöst neki :)

sz.rita33

2014. március 7.

Nagyon finom, gyümölcsös-friss tavaszi illat. Valóban, mint egy tavaszi csokor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Nagyon finom, gyümölcsös-friss tavaszi illat. Valóban, mint egy tavaszi csokor.

laracroft

2014. január 19.

Nekem is teás egy kicsit az elején, de az illatjegyei között talált vodka túlzottan is érezhető....vagyis alkoholszagú, amitől nem alkoholistaszaga lesz az embernek, inkább olyan, mintha egy olcsó parfümmel lenne telefújkodva. Egyébként egész kellemes virágos-zöld illat lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

bara89

2013. március 18.

Nagyon tetszett tesztcsíkon, de a bőrömön már egyáltalán nem tűnik olyan különlegesnek, és nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Mufurcka

2013. január 20.

Csak az almát érzem ki és a virágokat, vodkát nem, és körtét sem. Lehet hogy a bőröm a ludas pedig nagyon akartam ezt tavaszi illatnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.