Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: virágos-fás mósusz

Fejjegyek: mandarin, füge nektár

Szívjegyek: ibolya, szantálfa

Alapjegyek: tonkabab, mósusz

Van Cleef & Arpels Santal Blanc EDP FÚJÓS
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Milka71

2020. október 5.

Rajtam egy az egyben L’artisan Caligna, biztos a füge miatt...🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 5.

Rajtam egy az egyben L’artisan Caligna, biztos a füge miatt...🙂

silence

2020. szeptember 18.

Édes, száraz fügeillat, sok szantállal a háttérben.
Rajtam nem is igazán a füge, inkább a tonkababos - szantál dominál.
Nem annyira zöld füge, mint a Diptique Philosykos, és nem annyira citrusos, mint az Acqua di Parma Fico di Amalfija.
A Womanityre sem hasonlít kicsit sem!
(Womanity-m és Philosykos-om van itthon, Fico di Amalfim is volt, ezért merek párhuzamot vonni ezekkel az illatokkal.)
Különleges, tiszta, jól összerakott, minőségi, igényes illat!
Nekem annyira nem lett kedvenc, persze ez nem jelenti azt, hogy én igénytelen lennék, csupán rájöttem hogy a fügés illatokban inkább a friss, zöld füge jobban harmonizál az én bőrömmel, mint ez az édeskés füge...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Édes, száraz fügeillat, sok szantállal a háttérben.
Rajtam nem is igazán a füge, inkább a tonkababos - szantál dominál.
A Womanityre sem hasonlít kicsit sem!
Különleges, tiszta, jól összerakott, minőségi, igényes illat!

mopi0306

2020. szeptember 5.

Boldog vagyok, hogy egy teljes üveg boldog tulajdonosa lehetek!
Először amikor fújtam bevallom igen férfias illatnak éreztem!
Majd furcsa volt, mert amikor ez volt rajtam mindig megdícsérték, hogy mennyire finom ez az illat...
Amire én rendre visszakérdeztem, hogy nem férfias!?
Ekkor láttam az elkerekedett szemeket...és a válasz egyértelműen NEM!
Ideális választás a melegebb időben, akkor mutatja igazán a szépséges arcát!
A santal végig jelen van, nagyon intenzíven és egy nagyon Tartós parfüm rejtőzik a szépséges üvegben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Boldog vagyok, hogy egy teljes üveg boldog tulajdonosa lehetek!
Először amikor fújtam bevallom igen férfias illatnak éreztem!
Amire én rendre visszakérdeztem, hogy nem férfias!?
Ekkor láttam az elkerekedett szemeket...és a válasz egyértelműen NEM!
Ideális választás a melegebb időben, akkor mutatja igazán a szépséges arcát!

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 4.

Nem véletlen, hogy a fragrantica-n is kimagasló az értékelése: 4,7, igaz, hogy még csak 24 szavazatból.

Szépséges illat mindazoknak, akik keresik és szívesen viselik a különlegeset. Nem a tömegekre tervezték, ebben biztosak lehetünk.
Viszont a Womanity tábornak egy újabb kedvenc a láthatáron! Kevésbé éles, ugyanakkor hosszan tartó, elegáns tisztaságillat.

A 2019-es parfümök közül az egyik legjobban tetsző illat, azonnal fel is került a TOP10-es listámra.
Remélem, hogy az 5 ml-m mellé hamarosan a teljes üveg is besorakozhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Remélem, hogy az 5 ml-m mellé hamarosan a teljes üveg is besorakozhat.

Asianlover

2019. július 29.

Szantálos fügebomba! Aki a fügés illatokat kedveli, az biztos ebben sem fog csalódni! Jó értelemben vett uniszex, egyik oldalra sem billen át szerintem. A nyitásban erősebb a krémes szantálfa, de hosszú távon erőteljes füge illat az úr háttérben némi "melegséggel" (tonka, mósusz?). Uniszex Womanity, ez volt az első gondolatom. Hatósugara az első 1-2 órában nem kicsi! Inkább durván nagy :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.