Van Cleef & Arpels

Ár:   12 060 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Ár:   12 060 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Bergamot, Mandarin, Málna, Gerbera, Narancsvirág, Jázmin, Rózsa, Geránium, Szantálfa, Tonkabab, Pézsma, Vanília, Cédrus

Van Cleef & Arpels Van Cleef -fújós
Ár: 1400ft+pkg -5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

havana74

2017. október 14.

A VC&A Midnight in Paris című remekművén felbuzdulva kiváncsi lettem ennek a parfümháznak a többi illatára is. Női vonalon sajnos ez a harmadik, amelyik elhasalt nálam, jó inkább rajtam. Nem gondolnám hogy rosszak ezek az illatok, inkább csak velem nem kompatibilisek.
Van Cleef gyönyörű félbehasított drágakő formájú üvegében olyan illat lakozik, hogy az ígéretes kezdet után, igazi fejfájáscsináló válik belőle. Nem kell rá sokat várni, ez kb. kifújás után 2 percen belül bekövetkezik. Ha nem mostam le és tűrtem, kb. 1 óra múlva már lecsitult és akár még kellemesnek is mondható. No de drága ennyit nem érsz nekem, hogy 1 óra szenvedést elviseljek, hogy utána egy kicsit jó legyen. Szerintem az a fránya muskátli a hibás, a geránium kerülendő számomra.
Így útilapu lett a vége a 100 ml-s drágaszágnak, akinek szok-szok aranygyűrű hivógatóan 'cillog a nyakán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 14.

GNóri

2017. október 8.

Az alap egy csodálatosan elegáns és nőies, meleg, selymes, édeskés és enyhén fűszeres virágillat. Viszont van benne egy nagyon kellemetlen, szintetikus, szúrós jegy (talán a bergamot vagy a gerbera), ami nagyon domináns és számomra tönkreteszi az egészet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

PerfumePippi

2017. augusztus 14.

Legnagyobb sajnálatomra rajtam nem működik: a nagyformátumú belépő után (merthogy abszolút klasszikus illatról van szó) gyorsan átmegy egy ismerősen ható olcsó kölniillatba. :-( Viszont nagyon-nagyon tartós: az egyik próba alkalmával megpróbáltam lesikálni az alkaromról, de két alapos szappanozás után is ott maradt bőrközeli változatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

lauran

2017. július 14.

Nagyon akartam szeretni, de rajtam semmi orientálist nem produkál. Olyan, mintha Balmain Ivoire lenne rajtam. Azt pedig Nivea vonallal asszociálom. Nem, nem, nem. Tartóssága végtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Juditeszter

2016. november 1.

Mintát rendeltem, izgatottan vártam, hogy milyen lesz. Igazi nagyágyú!!! Abból a pici üvegcséből is kirobbanó, nőies és erős, bódító, tényleg egy érett nő illata! Csodálatos, igazi klasszikus! Nekem ezek sokkal jobban tetszenek, mint a mai kreációk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

Piri11

2016. április 18.

A nyitása erős, virágos illat, egy kis fanyarsággal, amely engem a Givechy Amarige ill. a YSL Yvress-ére emlékeztet. Majd rövid idő után nagyon szépen puhul és melegszik, de egy kis fanyarság továbbra is megmarad. Nagyjából 3 óra múlva azt vettem észre, hogy folyton a csuklómat szaglászom. Édes, poros, meleg illattá vált rajtam, valami egészen elképesztő egyediséggel.
Talán egy kissé ódivatúnak vagy időtlennek mondanám, de nem rossz értelemben. Pont úgy, mint az Amarige, az sem szereti manapság mindenki.
Ez egy érett, révbe ért nő illata.
Tartóssága nagyon jó, szilázsa pedig nagy, aki ezt viseli, nem marad észrevétlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 18.

Ez egy érett, révbe ért nő illata.

Berti

2016. március 4.

Különleges keleties-virágos illat. Nagyon elegáns, érett, finom illat.
Biztosan nem jön veled szembe az utcán, igazi klasszikus.
Tartóssága kiemelkedő, napok múlva is érezhető a ruhámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Különleges keleties-virágos illat. Nagyon elegáns, érett, finom illat.
Biztosan nem jön veled szembe az utcán, igazi klasszikus.
Tartóssága kiemelkedő, napok múlva is érezhető a ruhámon.