Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az évek során sokszor változott az üvege, az EDT megjelenésével arany formát kapott.

Illatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Fejjegyek: szilva, koriander, ciprusfenyő, mirtusz, barack, brazil rózsafa (paliszander), kardamom

Szívjegyek: kerti szegfű, tubarózsa, írisz, orris gyökér, jázmin, szegfűszeg, ylang-ylang, rózsa

Alapjegyek: borostyán, pacsuli, civet, vanília, tölgymoha, vetiver

csokiseszter

2020. július 10.

Nagyon szerettem, bár, még gimis voltam, amikor használtam. Nem éppen tiniknek való illat, de én akkoriban is a nagyágyúkat kedveltem. Kár, hogy már nincs, ha vkinek van, jelezze :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.