Vanita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

Az amazóniai bennszülöttek az “élet fájaként” tisztelték az acaibogyót, a belőle készült italnak varázserőt tulajdonítottak teljesítményfokozó hatásának köszönhetően. Az acai bogyó bolygónk tökéletes gyümölcsének is nevezhető, a legjobb antioxidáns. Nagyon gazdag tápanyagokban, csodaszere a tápanyaghiányos bőrnek és bőrfiatalító. Az ilang-ilang olajjal együtt antiszeptikus, gyulladást csökkentő hatású. Az acai bogyó olyan egyedi aminósav kombinációt tartalmaz, amely szinte tökéletes az egészséget tekintve. Az aminósavak segítik az izmok regenerációját, fejlődését, szükségesek az állóképességhez és az izmok ellátásához.

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készül.

Esztuci

2018. április 21.

Az illata engem kimondottan irritál, de szerencsére hamar elszáll. Különösebb hatása nincsen, én nem éreztem "csodaszernek".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

sziszi75

2015. március 19.

Ez a szappan jól habzik, nem szárít. A szivacsot jól befogja piros színűre, de ez legyen a legnagyobb baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 19.

Anii

2015. január 25.

Már a másodikat használom belőle, mert nekem annyira bejött. Pontosabban szólva, nem csinál semmi rendelleneset. Az én bőröm száraz, piros foltos és a szappanoktól még szárazabb, még pirosabb szokott lenni. Ettől pedig semmi ilyen tünet nincs, marad az alaphelyzet, ami ritkaságszámba megy nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.