Vanita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g +/- 10%   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. november 15.

Kiszerelés:   90 g +/- 10%
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

hegyikristály a szeretet, a tisztaság, és a tökéletesség szimbólumaként jó gondolatokat és szelíd erőt sugároz. Megmutatja, hogyan legyünk alázatosak. Hatásos a teljes testre és harmonikusan oldja fel valamennyi terület blokádjait. Sok szervre van hatással és mindenhol használható, ahol tisztulás megy végbe, gyomor- és bélproblémáknál, segít az érzéstelen vagy süket testrészeket újra aktivizálni, hatékony láz esetén is. Negatív energia, elektroszmog, blokádok, émelygés, negatív sejtfejlődés ellen. A hegyikristály a tiszta értelem köve. Megadja a testnek azt, amire pontosan szüksége van. Segít a hideg részeken, illetve a túláradó energiát is szabályozni lehet vele. Stabilizálja és megtisztítja az aurát.

A jázminolaj nyugtatja az idegeket, csillapítja a szorongást, elűzi a stresszt, az idegességet, valamint a félelmet, jelentős segítséget nyújt súlyos depresszió vagy függőség kezelésében. Bizalmat, derűlátást, eufóriát hoz, és ezzel segít legyőzni a szomorúságot, a levertséget. Mint minden illóolajnak, a jázminolajnak is vannak fertőtlenítő hatásai. Láz- és fájdalomcsillapító, harmonizálja az idegek, az agy és a mirigyek működését, valamint a hormon – és a folyadék háztartást. Jó hatással van a bőrre, a hajra és a körmökre. Fokozza más kristályok hatását.

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készül.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

yokkoa

2015. november 2.

Az illatáért én sem vagyok oda, de amúgy jó szappan szerintem. Férjemtől kaptam ajándékba, így az ár-érték arányról nem tudok nyilatkozni. Sajnos a hegyikristály törött benne. Csak az arcomra használom: szeretem, hogy csak a T-vonalat szárítja, pont annyira, amennyire kell (vagyis nem zsírosodik vissza 5 perc után), a száraz részeket oldalt nem bántja. Én a dobozába teszem vissza és a radiátoron tartom, így szépen kiszárad, nem lesz olyan cuppogós. De nem is repedt meg. Jelenleg nálam 4,5, de mivel csak egész csillagot lehet adni, megelőlegezem az 5-öst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

senskin

2014. október 26.

Jó szappan, hidratál és a zsíros bőrömet nem teszi tönkre, hogy kiszárítaná. Egyetlen hátránya az illata, valahogy az Yves Rocher jázmin parfümje után, kevésbé bírom ezt az illatot. Túl sok, most valahogy kihagynám. Túl erős és émelyítő. Maradok a natur változatoknál, amíg újra jázminmániás nem leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.