Vanita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 9.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

A kalcedon lágy, halványkék fénye nyugtató és kedély derítő, hatására könnyebben átvészelhetőek az akadályok. A kalcedon segít elhatárolódni a lelki megterhelésektől, nyugtat, ellazít, fokozza a terhelhetőséget. Úgy tartják róla, hogy aki nyelvével megérinti a követ, azt az ékesszólás képességével ruházza fel. Hasznos az anyagcsere működés szabályozásánál is és jó hatással van a mirigyekre. A belső elválasztású mirigyekre és az anyagcserére gyakorolt hatása miatt cukorbetegeknek is ajánlott a használata, szabályozza a vércukorszintet. Csillapítja az éhséget, gátolja a tápanyagfelvételt, szabályozza a testfolyadékokat és segíti a méregtelenítési folyamatot. Diéta során érdemes többféle kővel együtt használni.

levendula gombaölő és fertőtlenítő hatása révén a bőr áldásos regenerálója. Pattanások, ráncok, pszoriázis és egyéb gyulladások orvossága. Gyógyítja a sebeket, vágást, égést, leégést. Kamillához keverve ekcéma kezelésre alkalmas. Javítja a vérkeringést, ugyanakkor csökkenti a vérnyomást. Segíti az emésztést. Rovarcsípések ellen is hatásos. Szúnyog- és molyriasztásra is használhatod. A levendula gyógyító, valamint egyszerre nyugtató és élénkítő hatása lévén lelki bajok orvosolására kiválóan alkalmas. Nyugtatólag hat az idegekre, ellenszer migrén, idegesség, depresszió, ideges feszültség és érzelmi stressz esetén. Segít az elalvásban, ezért gyakran ajánlják álmatlanság ellen. Hatásos fájdalomcsillapító izomfájdalmak, izomláz, reuma, ficam, hátfájás és lumbágó esetén. A rendszeres levendulaolajos masszázs enyhíti az ízületi fájdalmakat.

melange

2015. október 10.

Nagyon kellemes, krémes, természetes szappan. Visszafogott illata van, nem szárítja a bőrt. Lehet jóval olcsóbban is hasonló szappant kapni, de én szeretem használni, a követ pedig elteszem, ha elfogyott a szappan:) Ajándékba is remek lehet a spirituálisan kicsit is nyitottak számára:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.