Vanita

Ár:   1420 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mtunderke, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kategória:   Szappanok

Kaviáros, kézzel készített krémszappan.

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készül.

A kaviár egy ritka és értékes hatóanyag, amely az élő szervezet számára nélkülözhetetlen aminosavakból és peptidekből épül fel. A bőrszövet igényeinek megfelelően ezek az aminosavak természetes módon szívódnak fel a kaviársejtekből.

Kiváló sejtépítő tulajdonsággal rendelkezik. Foszfor- és kálcium-tartalma óriási, de lipidekben, zsírsavakban, proteinekben (összetett fehérjékben) és oligo elemekben is gazdag. Ezen anyagok elegye stimulálja és szabályozza a szövetek sejtműködését.

Könnyedén szívódik fel, így felgyorsítja a sejtek anyagcseréjét, feszesíti, frissíti a bőrt. A vízhiányos, fáradt, seborrheás bőrrel csodákat tesz. Serkenti a kollagén képződést, fokozza a bőr rugalmasságát, így késlelteti az öregedést. Fáradt, igénybevett, érett bőrre is kiváló hidratáló, sőt férfiaknak is!

Kiszerelés: 90 g

Cosza

2018. március 21.

Jó szappan! Jól tisztít, nem szárít, az illata is finom. Ár-érték arányát tekintve viszont nem a kategória legjobbja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Cintike

2015. május 1.

Nem rég vettem ezt a szappant, igazából véletlen találtam a tescoban, le sárgázott termékként, a doboza sérült volt, így 1ezer Ft ért jutottam hozzá. Nekem nagyon jót tesz a bőrömmel, mint ahogy az összes többi vanita szappan tett. Kicsit nem jön be ez a citrusos illat, meg nem is látszik hogy túl sok kaviár lenne benne, de attól még puha és szép lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

franyoh

2015. április 8.

Nekem a kristályos verziója van meg. Nagy reményeket fűztem hozzá, amiben sajnos csalódnom kellett. Illata elég jó citromos. Halas, kaviáros illata nincs, viszont a hidratálás nálam annyira nem vált be. Habzása sűrű krémes.
Nekem összességében nem újravevős, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Nekem összességében nem újravevős, de egy próbát megért.

kornisa

2015. január 21.

Nagyon szeretem. Ez akedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 21.

Nagyon szeretem. Ez akedvencem.

senskin

2014. november 9.

Csak lekaptam a polcról, és mondom, de jó lesz apunak mert olyan férfias a külseje. Az eladó esküdött, hogy illatmentes. Olyan citrusos, finom, élénk illat. Kipróbáltam és a kombinált bőrömre nagyon jó. Arcmosásra használom reggelente. Kevés kell belőle, jó a habja, sűrű, krémes. Nekem bejön, szerintem az egyik legjobb Vanita, de majd kipróbálom a többit is. Nem szárít, sőt, puha tőle az arcom. Pazar szappan, megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.