Vanita

Ár:   1130 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kategória:   Szappanok

A kakóvaj jó nedvesítő, évszázadok óta használják a bőr puhaságának megőrzésére. Egyike azoknak a zsíroknak, amelyek testhőmérsékleten olvadnak és azonnal felszívódnak a bőrben. Ismert napvédő hatása, száraz bőr esetén lassan szívódik fel a bőrbe, hosszantartó hidratáló hatású. Az ekcémás bőr tüneteit csökkenti, természetes hidratáló hatása révén megakadályozza a betegség kialakulását.

Esztuci

2018. április 21.

Nekem ez olyan semmilyen. Rossz érzés a sok pozitív vélemény után egy semlegeset írni, de számomra ez a termék se nem hidratál, se nem szárít, se nem illatos, se nem habzik. Különösebben mély nyomot nem hagyott bennem, elhasználtam amolyan egynek jó lesz alapon, de újra biztosan nem venném. Sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

anitaanett

2018. február 14.

Én is az arcomra használom és nagyon szeretem. Nem szárítja a bőrömet, mégis jól tisztít. Hónapok óta használom már, de még mindig olyan mintha semmi se hiányozna belőle, nagyon sokáig elég. Jól habzik, az illata is kellemes. Abszolút 5 csillagos termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

vadaszokutambolkotrodj

2015. március 31.

Nem tudtam már mit vegyek az érzékeny arcbőrömre lemosónak.Ezt találtam,gondoltam kipróbálom.Kb 4 nap alatt helyrehozta az arcomat,eltűntette a piros foltokat.Tuti,hogy újraveszem,csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Theodora

2015. március 19.

Nálam abszolút favorit! Amikor ezt használtam, nem kellett testápolót használnom, annyira puha volt tőle a bőröm. Most is natúrszappant használok, ami ugyan nem szárít, de ennyire nem is hidratál. Vissza fogok térni hozzá, csudajó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

sutokiss

2015. február 19.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Kézmosásra használtuk, kb. 2-3 hétig volt elég. Nagyon jó az állaga, nem jön szét. Kellemes, lágy illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Litta

2015. január 23.

Nagyon bejött! Az illata kellemes, jól habzik, megfelelően hidratál. Ami még nagy pozitívum benne, hogy más natúr szappanokkal ellentétben nem mállik szét könnyen, és viszonylag sokáig elég volt. Biztos, hogy fogok még venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

fagas

2014. október 1.

Teljes az elégedettségem, ez egy igazi meglepetés szappan!:-)
Dús habot lehet képezni vele, jól tisztít, kiválóan ápol, illata olyan kis "semmilyen", azaz a kakaóvaj olyannyira alig érződik ki belőle, hogy irtó nagyokat kell szippantanom, hogy bármit is érezzek - de ez igazán nem zavar. Kárpótol a szappan "tudása", szárazság szempontjából veszélyeztetett területeken is tökéletesen helytáll. Sajna elég sebesen fogy, de hát ezen már nem lepődöm meg, elég sok naturszappant használok, ez az egyik jellemzőjük. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 1.

Teljes az elégedettségem, ez egy igazi meglepetés szappan!:-)