Vanita

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: franyoh, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A barackmag olaj színe aranyló sárga, illata erős, marcipános/mandulás. Külsőleg és belsőleg is használható. A sárgabarack magjából hidegen préselt olaj kitűnő arcápoló elixír! Hidratált érzetet és rugalmas tónust ad a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

franyoh

2015. március 13.

Nagyon erős marcipános illata van, mely rövid idő alatt elillan a bőrről. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nekem picit szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil