Vanita

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. november 17.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hidegsajtolással kinyert szőlőmagolaj gazdag bioaktív, antioxidáns anyagokban, bioflavonokban, telítetlen zsírsavakban, linolsavban (az F-vitamin egyik alkotója), klorofillban. Magas az E-vitamin tartalma. Az antioxidáns (szabadgyök megkötő) hatása 18,4-szer jobb, mint a C-vitaminnak. Az E-vitamin természetes antioxidánsként fejti ki hatását a bőr felületén. A Vanita szőlőmag szérumolaj 100%-ban tiszta E-vitamint tartalmaz.

• biztosítja a bőr simaságát, rugalmasságát, megelőzi korai öregedését
  • képes a kollagén szöveteket regenerálni, növekedésüket stimulálni, a petyhüdt bőr állapotát javítani
  • a bőrbe könnyen és gyorsan felszívódik, különösen alkalmas száraz, érett bőr ápolására
  • számos előnyös élettani tulajdonsága miatt valamennyi növényi olajfélénél értékesebbnek tartják
  • beteg, égett bőrfelületen is lehet alkalmazni
  • a hajtöveken alkalmazva regenerálja a hajhagymákat

Hamarv

2017. február 21.

Nem szeretem, nem érzem a hatását és szörnyű az illata (nem kellemetlen hanem konkrétan elviselhetetlenül büdös).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol