VAPE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Akár 5 órán át nyújt extra védelmet a szúnyogok, kullancsok, sőt még a böglyök ellen is. Használja kirándulás, sportolás, horgászat közben! Izzadás esetén is hatékony védelmet nyújt, nem ragad. Tej állagának köszönhetően könnyen felvihető a bőrre.

monikovacs

2017. május 22.

Nem tudom, ugyanaz volt-e a tej állagú termék összetevője, mint annak, amit most vettem, és ma ki is próbáltam:
vigyázat, VONZZA a szúnyogokat!!!!
A spray használata után csak úgy ragadtak rám a szúnyogok, alig győztem lecsapni őket.

Most khaki és narancsszínű a flakonja, és nem borzasztó a szaga, víz-szerű anyag jön ki belőle, nem tej, mint amiről Bamy írt két éve.

De sajnos teljesen ellentétes a hatása, mint amit ígér.
Remélem, a kullancsokat nem vonzza, mert az tényleg rémes lenne.

A termék gyártó általi felülvizsgálatát indítványozom és azt, hogy a minőségi ellenőrük illetve az, aki engedélyezte, menjen ki a természetbe, pl. tópartra kora este, és ott gondolják át, mire adtak engedélyt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

vigyázat, VONZZA a szúnyogokat!!!!

De sajnos teljesen ellentétes a hatása, mint amit ígér.
Remélem, a kullancsokat nem vonzza, mert az tényleg rémes lenne.

bamy

2015. július 23.

Erős szúnyogirtóra volt szükségem, gondoltam a csomagolás alapján ez lesz az igazi. Vízparton lett tesztelve horgászás közben. Távol tartott mindenféle rovart, viszont hihetetlenül büdös és irritáló illata van, és kicsit ragad is. (plusz1: a most divatos aranytetkóm is egyből lemosta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.