VAPE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2014. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Különleges összetételének köszönhetően színtelen és szagtalan védelmet nyújt szúnyogok, tigrisszúnyogok és kullancsok ellen is, ráadásul akár 8 órán át távol tartja a vérszívókat. Praktikus áttetsző flakonjának köszönhetően nyomon lehet követni a folyadék fogyását.

Hatóanyag: 15% pikaridin tec 97%

kgergely

2020. augusztus 30.

Erdei túráknál fújtuk be magunkat.
Egyszer sajnos még kullancsot is találtam magamon.
Mivel otthon is egyre többször okoznak álmatlan éjszakát a szúnyogok, így gondoltam ott is kipróbálom.
Szellőztetéssel egybekötve fújtam be az ágyamat, majd 10-15 perc múlva lefeküdtem.
Kb. 5 perc múlva már a fejemnél zümmögtek a vérszívók.
Semmit sem ér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Erdei túráknál fújtuk be magunkat.
Egyszer sajnos még kullancsot is találtam magamon.
Kb. 5 perc múlva már a fejemnél zümmögtek a vérszívók.
Semmit sem ér!

lenochka

2020. június 29.

Bevált! Szúnyogok ellen maximális a védelem, a kullancsról nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére eddig megúsztam őket. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

sjokoladekake

2017. augusztus 20.

Imádnak a szúnyogok, de ezzel befújva idén nyáron még egy szúnyogcsípésem sem volt, pedig több napot töltöttem el a Balatonnál. A Margitszigeten való esti futáshoz is ajánlom, ruhára fújva is véd, mivel eddig a futóruhám sem akadályozta meg a szúnyogokat hogy megcsípjenek, azonban amikor nem felejtem el befújni magam, akkor 100%-osan véd. Egyetlen negatívuma, hogy a szagtalan jelző ellenére fújás közben büdös (talán alkohol?), így kicsi, zárt térben nem ajánlom a használatát, ha nem szellőzik a helyiség megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.