Varga

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 19.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

A Varga Csaláncseppek hagyományos eljárással, gyógyszerkönyvi minőségű csalánból készült, különlegesen tiszta gyógynövénykivonat. A csalán hatóanyagaitól várható legteljesebb ápolást nyújtja. Azonban, amennyiben az Ön hajproblémái mélyrehatóbb kezelést igényelnek, figyelmébe ajánljuk az egyedi Varga módszerrel készült különleges hatékonyságú, hajhullás elleni, illetve hajerősítő készítményeinket, amelyekben a csaláncseppektől eltérően számos gyógynövény intenzív, komplex hatása érvényesül, így célzottan, rendkívüli hatékonysággal szüntetik meg a problémát, és nem csupán ápolják, erősítik és táplálják a fejbőrt és a hajhagymákat, hanem gyönyörűvé és egészségtől fénylővé varázsolják haját.