Vaseline

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2019. november 19.

Kategória:   Ajakápolók

Megnyugtatja a száraz bőrt és azonnali enyhülést hoz a számára. Védi az ajkakat az időjárás viszontagságaival szemben. Praktikus, zsebben hordható méret.

kisizé

2020. március 4.

A Müllerben találtam rá, és nagyon megörültem, hiszen korábban a bőrgyógyásszal kell felíratnom receptre hasonlót, vagy a patikustól kérni, hogy keverjen, szóval már régóta hiányoltam egy ilyen egyszerű de nagyszerű ajakápolót. Fantasztikusan teszi is a dolgát, hibátlan az állaga is, könnyen felvihető a megfelelő mennyiség. Talán tényleg lehetne praktikusabb a kiszerelés, hogy ne ujjal kelljen felkenni, de mivel én csak itthon használom, számomra ez nem annyira zavaró. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

seasalt

2020. február 21.

Megvan, ez a legjobb. Egyszerú, mint a faék, azt csinálja, amit vártam, nem kell fokozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

anitakisova

2018. március 25.

Legjobb! Nagy plussz hogy színtelen szagtalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Legjobb! Nagy plussz hogy színtelen szagtalan.

Jelizz

2018. január 20.

olcso volt es hat a vazelin mindig jo 😃 jo sok van bennr mivel vssk picit viszek fel, szinteken szagtalan. Olyan atlagosan apol, ruzs vagy szajfeny ala jo lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

skrillexeeee

2017. április 15.

Nagyon olcsó, a kis tégelyeset £0.80-ért szoktam venni (kb. 300 Ft), viszont sokkal jobban hidratál, mint bármelyik nevesebb ajakápoló, kézkrém vagy testápoló. A kezemre is szoktam kenni belőle, mert nagyon ki tud száradni a kézfejem. A tetoválásaimat is ezzel kezeltem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Vyvcsyke

2017. március 3.

Londonban vettem, egyszerűen fantasztikus! Annyira puha lesz tőle a szám. Este bekenem és reggel mintha nem is ez én szám lenne olyan puha <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Ettike

2017. február 7.

Angliában vettem többféle ízben, de a favorit ez a klasszikus. Irodában használom, az asztalomon csak egy karnyújtásnyira van ha szükségét érzem.
Viszont ami negatív, hogy az ujjammal kell felvinnem a krémet, ami valljuk be, nem túl higiénikus (én volt hogy csücsörítve próbáltam a számat a tégelybe dugva bekenni, mivel nem voltam mosdó közelben hogy kezet mossak). Amúgy a már kirepedezett ajkakat nem tudja igazán rendbe tenni, viszont megelőzésre, alapvető hidratálásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Lencseee

2017. január 17.

Szerintem ez jó. Igaz, hogy nem arra, ha már kiszáradt a szánk, akkor hidratálja, hanem annak megelőzésére. Semmi extra, de hideg időben, gyakran kenni, hogy védje az ajkakat. Én a dunlini lidlben vettem 1 euroert, annyit megért, elébe mentem az időjárásnak:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

annapanni

2012. szeptember 11.

Lakótársak használták robogózáshoz, a dzseki zsebében volt mindegyiknek. Kipróbáltam, csak krémes lesz a száj, de nem maradandóan ápol. Magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Darky

2012. július 27.

Ayla-nak igaza van! Irány a gyógyszertár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Ayla-nak igaza van! Irány a gyógyszertár!

Emolliensek: Petrolatum