Vaseline

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2019. november 19.

Kategória:   Ajakápolók

Megnyugtatja a száraz bőrt és azonnali enyhülést hoz a számára. Védi az ajkakat az időjárás viszontagságaival szemben. Praktikus, zsebben hordható méret.

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Ha alapból hidratált és jó állapotban van az ajkam, akkor nagyon kellemes, de magától nem teszi rendbe a problémákat, a kicserepedést. Nagy kiszerelés és ahhoz képest olcsó, sokáig megmarad, ami plusz, de a legrosszabb időszakokban nem ezt fogom választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Noncs

2021. január 1.

Éjszakai ajakápolónak használom, és arra tökéletes. Reggelre szépen rendbe teszi a kiszáradt ajkakat. Szeretem, hogy színtelen, szagtalan és semmi íze nincs. Ha valaha elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

kisizé

2020. március 4.

A Müllerben találtam rá, és nagyon megörültem, hiszen korábban a bőrgyógyásszal kell felíratnom receptre hasonlót, vagy a patikustól kérni, hogy keverjen, szóval már régóta hiányoltam egy ilyen egyszerű de nagyszerű ajakápolót. Fantasztikusan teszi is a dolgát, hibátlan az állaga is, könnyen felvihető a megfelelő mennyiség. Talán tényleg lehetne praktikusabb a kiszerelés, hogy ne ujjal kelljen felkenni, de mivel én csak itthon használom, számomra ez nem annyira zavaró. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

seasalt

2020. február 21.

Megvan, ez a legjobb. Egyszerú, mint a faék, azt csinálja, amit vártam, nem kell fokozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

anitakisova

2018. március 25.

Legjobb! Nagy plussz hogy színtelen szagtalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Legjobb! Nagy plussz hogy színtelen szagtalan.

Jelizz

2018. január 20.

olcso volt es hat a vazelin mindig jo 😃 jo sok van bennr mivel vssk picit viszek fel, szinteken szagtalan. Olyan atlagosan apol, ruzs vagy szajfeny ala jo lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

skrillexeeee

2017. április 15.

Nagyon olcsó, a kis tégelyeset £0.80-ért szoktam venni (kb. 300 Ft), viszont sokkal jobban hidratál, mint bármelyik nevesebb ajakápoló, kézkrém vagy testápoló. A kezemre is szoktam kenni belőle, mert nagyon ki tud száradni a kézfejem. A tetoválásaimat is ezzel kezeltem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Vyvcsyke

2017. március 3.

Londonban vettem, egyszerűen fantasztikus! Annyira puha lesz tőle a szám. Este bekenem és reggel mintha nem is ez én szám lenne olyan puha <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Ettike

2017. február 7.

Angliában vettem többféle ízben, de a favorit ez a klasszikus. Irodában használom, az asztalomon csak egy karnyújtásnyira van ha szükségét érzem.
Viszont ami negatív, hogy az ujjammal kell felvinnem a krémet, ami valljuk be, nem túl higiénikus (én volt hogy csücsörítve próbáltam a számat a tégelybe dugva bekenni, mivel nem voltam mosdó közelben hogy kezet mossak). Amúgy a már kirepedezett ajkakat nem tudja igazán rendbe tenni, viszont megelőzésre, alapvető hidratálásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Lencseee

2017. január 17.

Szerintem ez jó. Igaz, hogy nem arra, ha már kiszáradt a szánk, akkor hidratálja, hanem annak megelőzésére. Semmi extra, de hideg időben, gyakran kenni, hogy védje az ajkakat. Én a dunlini lidlben vettem 1 euroert, annyit megért, elébe mentem az időjárásnak:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Emolliensek: Petrolatum