Vaseline

Ár:   895 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2019. november 19.

Kategória:   Ajakápolók

Megnyugtatja a száraz bőrt és azonnali enyhülést hoz a számára. Védi az ajkakat az időjárás viszontagságaival szemben. Praktikus, zsebben hordható méret.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

p.barbi

2024. február 12.

Oxfordban vásároltam, sok évvel ezelőtt. Egyszerűen nem akar elfogyni. Nem kedveltem meg, nagyon nehéz érzése volt az ajkaimra kenve.
A bőr cipőt vízlepergetővé teszi vékony rétegben is, de másra nem tudtam/tudom használni. Biztos, hogy nem fogok többet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 12.

Qwertzuiopasdfghjkly

2024. január 29.

Nagyon jó, zseb kompatibilis kiszerelés, a többi fajtának van illata, ennek nincs de az az igazság hogy én úgy vettem észre, hogy az original hidratál a legbiztosabban szóval mikor mi szükségesebb. Én nagyon szeretem, semmi más ajakápolót nem veszek már miota létezik vaselin is és tudok is róla már :)) mikor volt herpeszem tettem rá, az aloeverás furán bizsergett rajta, nem mertem hagyni, ez az originál egyáltalán nem, ezt már mertem használni mikor kellett ez is egy pluszpont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 29.

kittikokenyesdi

2023. március 17.

Az összes létező szájápolót kipróbáltam, mert iszonyatosan ki tud száradni a szám, de az egyetlen olyan szájápoló, ami nem csak tünetileg kezelte, hanem minden este alkalmazva teljesen meg is szüntette a problémámat. Mindig ott van a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 17.

piciny

2022. május 24.

INCI: nem csak petrolátum/vazelin van benne, hanem parfüm is (for the record).
Amúgy baromira elégedett vagyok vele, a szétszáradt számat azonnal feltölti, mindezt fillérekért. Nyilván egy hialuronsavas csoda még többet csinál, gondolom, de ez nálam minden korábbi ajakápolót ver. Sokszor használok shea vajat, bepanthent is (nem vicc) estére, azokkal váltogatom. Otthon nem tudom, de külföldön kapható a tubusos változat is, így praktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

INCI: nem csak petrolátum/vazelin van benne, hanem parfüm is (for the record).

tonhalacska

2022. március 3.

A kék a kedvencem, van rózsaszín, barna... Hidratál, csillog. Táskában, kocsiban, nem foglal sok helyet. Londonban vettem fillérekért, itthon drágább. A dobozát fel lehet használni, fülbevalót, gyűrűt, kencét tartok benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 3.

pont

2021. december 16.

simán tud annyit, mint bármelyik színes-illatos drogériás ajakápoló, sőt.
valóban egész jól puhítja a kirepedezett szájat, ez nem az a termék, ami 2 perc múlva nyomtalanul feszívódik és kenheted újra. ez egyben a hátránya is lehet valaki számára, mert megül az ajkakon és kicsit érezni azért, hogy ott van. engem nem zavar, de tudom, hogy sokan erre érzékenyek. én részemről örülök, hogy pl. este bekenem a számat és reggelre ugyanúgy ottvan rajta.

a tégelyes kiszerelés miatt én leginkább itthon használom csak, de láttam, hogy van belőle tubusos változat is, én 6-700 forintért vettem és elég nagy adag, sokáig elég lesz szerintem. ár-érték arányban teljesen rendben van, bár nyilván nem tesz csodát a véresre repedezett szájjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

simán tud annyit, mint bármelyik színes-illatos drogériás ajakápoló, sőt.

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Ha alapból hidratált és jó állapotban van az ajkam, akkor nagyon kellemes, de magától nem teszi rendbe a problémákat, a kicserepedést. Nagy kiszerelés és ahhoz képest olcsó, sokáig megmarad, ami plusz, de a legrosszabb időszakokban nem ezt fogom választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Noncs

2021. január 1.

Éjszakai ajakápolónak használom, és arra tökéletes. Reggelre szépen rendbe teszi a kiszáradt ajkakat. Szeretem, hogy színtelen, szagtalan és semmi íze nincs. Ha valaha elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

kisizé

2020. március 4.

A Müllerben találtam rá, és nagyon megörültem, hiszen korábban a bőrgyógyásszal kell felíratnom receptre hasonlót, vagy a patikustól kérni, hogy keverjen, szóval már régóta hiányoltam egy ilyen egyszerű de nagyszerű ajakápolót. Fantasztikusan teszi is a dolgát, hibátlan az állaga is, könnyen felvihető a megfelelő mennyiség. Talán tényleg lehetne praktikusabb a kiszerelés, hogy ne ujjal kelljen felkenni, de mivel én csak itthon használom, számomra ez nem annyira zavaró. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

seasalt

2020. február 21.

Megvan, ez a legjobb. Egyszerú, mint a faék, azt csinálja, amit vártam, nem kell fokozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Emolliensek: Petrolatum

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.