Vaseline

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-os vazelin.

inspiredina

2024. január 22.

Száraz kéz, talp, sarok kiszáradása ellen használom, több-kevesebb sikerrel. Kicsit nehézkes eldolgozni, de korábbi véleményekkel ellentétben szerintem sokkal jobb állagú, mint pl a DMes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 22.

PinkPetra

2023. augusztus 14.

Tudom, hogy külföldön ez a a Vaseline márkájú vazelin a nyerő, de én ennél csak jobbakat találtam. Alig győztem kivárni, hogy elfogyjon.
- kemény az állaga
- nehezen kenhető (ajakápolónak borzalmas volt)
- nem könnyű kiszedni a dobozból
- nem éreztem a hidratáló/védő hatását

(Nekem eddig a DM saját márkás terméke a top.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 14.

- kemény az állaga
- nehezen kenhető (ajakápolónak borzalmas volt)
- nem könnyű kiszedni a dobozból
- nem éreztem a hidratáló/védő hatását

(Nekem eddig a DM saját márkás terméke a top.)

zdoreebaba

2023. július 25.

Egy újabb csodaszer, ami mindenre is jó. Száraz ajak, lábak, kezek, testen lévő sebek megmentője - csak egy pár probléma a sok közül, amit azonnal helyreállít. Elég sok helyen, nemzetközileg is csak jókat hallani róla. Velem az osztrák unokatestvérem ismertette meg, aki a frissen tetovált bőrére használta. Biztos, hogy nem lehet nélküle elindulni otthonról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

music01

2023. július 4.

Legjobb hidratáló ajakra, ráadásul nagyon sokáig elég egy tubus, szinte évekig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 4.

Legjobb hidratáló ajakra, ráadásul nagyon sokáig elég egy tubus, szinte évekig.

kalreb

2023. május 30.

Még Cipruson vettem mert ott láttam meg először. Ki szerettem volna próbálni,mert mindenkinél ezt láttam. Azóta is esténként bekenem vele a kezem és ajkam mert reggelre így csodás. Főleg télen használom amikor nagyon kiszárad a kezem.Nagyon sokmindenre lehet használni. Például tapasztalatból mondom, hogy ez egy nagyon jó hack hogy kensz a nyakadra egy keveset és aztán odafújod a parfümöt és így tovább lesz tartós. Ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 30.

Qwertzuiopasdfghjkly

2023. május 4.

Nem tudom hogyan éltem nélküle. Ez A csodaszer. Mindenre jó. Én a számra imádom a legjobban használni, iszonyat jó rá, órákon keresztűl hidratál, piha puha lesz tőle a szám. Ha kifújja a számat a szép valahol, aznap este gyakrabban bekenem és kész is, visszafordítottam a kárt🥹
Illetve, ami nagyon durva, mióta használom, nincs herpeszem. Hébe hóba azért sajnos mindig előjött egy két herpesz, főleg stresszesebb időszakban, amit utálltam, de mióta használom (8-9 hónapja) nem volt egy herpeszem se!
Sebekre is szokták tenni, nagyon jó amúgy sex baleseti sebekre is intim tájon (nőnek). Külső használatra csak, természetesen.
Amúgy arcra is használtam már, ott se volt sok, nem lett pattim tőle.
Én bármikor lecserélem a Carmexet is erre. Az is nagyon jó, azt is szeretem, de az kevésbé hidratál ehhez képest, annyi hogy praktikusabb azt zsebre vágni indulás előtt, mint ezt. Én eddig még csak ezt az orginal sötét kéket használtam. Egy biztos, vaseline mindig lesz a házamba, mindenre jó, nem lehet nem szeretni, nem lehet csalódni benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 4.

Amúgy arcra is használtam már, ott se volt sok, nem lett pattim tőle.

Cofi1234

2022. november 1.

Nem tudom miért de nekem sokkal jobban tetszik az og Vaseline mint a saját márkások. Pedig ugyan úgy petrolatum jelly tehát nincs különbség. Állag és érzetre tetszik jobban de hatásra hasonló. Én ajakra neha pedig szempillára használom. (Sokáig a régebbi változatát használtam amiben van bht és tocopherol acetate, de hatásra mind a kettő ugyan olyan, érzetre is szerencsére)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 1.

Dorci99

2022. október 31.

Számomra ez és a lime-os Carmex verhetetlen ajakápolónak, viszont a Carmex-hez sokszor annyira hozzászokik az ajkam, hogy utána nagyon igényli a folyamatos kenegetést, míg ezzel elég naponta egyszer és szuperül hidratál anélkül,hogy utána kiszáradna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 31.

imcsi

2022. október 1.

Imádom! Dr. Shereene Idriss ajánlotta egy barrier repair témájú videójában, azóta rendszeresen használom. Ha nagyon kiszárad a bőröm, akkor szoktam 1-2 hetes "kúrát" csinálni, amikor elhagyom az aktívokat, és csak a bőr táplálására fókuszálok. Ilyenkor éjszakára a következő dolgok mennek az arcomra: panthenol permet, hidratáló krém és végül egy jó vastag réteg vazelin. A szemem körül szinte minden este használom utolsó rétegnek. Ezen kívül a számat és a kezeimet is sokat kenem vele, tényleg mindenre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 1.

Beautypink

2022. június 20.

Kötelező alap termék! Egyszerűen mindenre tökéletes? Száraz ajkakra, száraz arcra, száraz láb vagy kéz. Néha sebekre is kennem, azt vettem észre gyorsabban gyógyulnak és szebben, mert nem szárad így le és lesz csúnya vagy könnyen kaparható. Szempillákra is tökéletes ha valakinek hullik keverjen össze vazelint kis ricinussal és 1-2 hét után elkezd egészséges lenni. Arcra zsíros és lassan szívódik fel ezzel számolni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

Emolliensek: Petrolatum

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.