Vaseline

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-os vazelin.

viragocskaa

2021. augusztus 22.

Mindenre (is) jó, én éjszaka szoktam vele bekenni az ajkaimat. Tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Mindenre (is) jó, én éjszaka szoktam vele bekenni az ajkaimat. Tökéletes :)

Rebeka_R09

2021. június 13.

Tetszett, tényleg jól hidratál. Plusz még kidörzsölődés ellen is praktikus termék. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 13.

vikofrivia

2021. május 18.

Update: pattanás utáni kis piros foltokra is elkezdtem használni, az esti és/vagy reggeli rutin után felpöttyözöm és sokkal gyorsabban múlnak el mint ezelőtt.

Sokáig haboztam a megvételével, de mivel több számomra szavahihető dermatológus állította, hogy egyszerű butaság, ami a petróleumról terjeng, így végül év elején megvettem 50 ml-s kiszerelésben. Elsősorban a szemem alá tett szérumokat és hidratálót (nem használok külön semmilyen szemre való dolgot) "zárom le" vele este, nekem nagyon jól bevált erre és szerintem abban is sokat segít ez a kombináció, hogy nem jött elő azóta se ekcéma a szemem körül.
Ma új kihívás elé állítottam, ugyanis túl sok spot treatmentet használtam néhány pattanásra a szám és a orrom körül és emiatt kijött az ekcéma a helyükön.. Reggel ezzel zártam le a szokásos ekcémára való vényköteles krémem, és napközben is többször újrakentem felé. Szinte teljesen elmúlt a viszketés és a húzódás, és alig pirosak már. Eddig a sima gyógyszertári krém soha nem produkálta ezt magában.
Nem mellesleg kiváló ajakápoló is.
Nem kérdés, hogy újraveszem-e. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Nem mellesleg kiváló ajakápoló is.
Nem kérdés, hogy újraveszem-e. 😊

svekits

2021. március 12.

Verhetetlen hidratáló-szendvicsnek.
Ajkaimra hidratáló után felkenve a legjobb ajakápoló. Éveket meg ezreket pazaroltam arra, hogy jó ajakápolót találjak, közben elég egy jó hidratáló meg ez.
Ha száraz az arcom, vagy szeles az idő kint, az arcomra is kenek belőle egy kicsit a hidratáló fölé, hogy ne száradjon ki, illetve retinol előtt a szemkörnyékemet is lekenem vele, hogy ne irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Verhetetlen hidratáló-szendvicsnek.

csengenagy1

2021. január 21.

Ez egy must have termék, a Müllerben 595 Ft-ért kapható. Én az ajkaimat szoktam vele bekenni, mert könnyen kiszáradnak. A többi ajakápolóhoz képest nagyon jó az ára, bár számomra az gondot okoz, hogy ha nem vagyok otthon, akkor hogyan használjam, hiszen csak fertőtlenített kézzel nyúlok bele. Nincs zsíros hatása a szájon, mióta megvásároltam a családom többi tagja is ezt használja ajakápolásra. Több felhasználási módja is lehetséges, de nekem az ajakápolásra vált be a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Esztii78

2020. augusztus 12.

A legnagyobb méretet vettem meg, nagyon szeretem, újra lesz véve ha elfogy. Sok mindenre használható és ápol, táplál, de azért több volt, mint 600ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

ftmea13

2020. április 6.

Egy hasznos, mindenkinek kötelező termék. Már régóta szerettem volna ezt a típusú vazelint, de sehol nem jutottam hozzá és tudomásom se volt róla, hogy lehet rendelni Notino-ról, majd októberben Libanonban végre hozzá jutottam és egyből vettem egy 100 és 50 ml-set is. Anyukám a száraz helyekre használja a testén, kezére, lábára és imádja, én csak a számra szoktam, illetve parfüm tartósítására reggelente, na meg ha a könyököm száraz, egy-két nap alatt rendbe hozza. Nem értem itthon miért nem forgalmazzák. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 6.

lndnmvlszl

2020. február 16.

Rossz szokas hogy mar elso hasznalatkor velemenyezem a termekeket mert olyan izgatott vagyok.
Egyebkent en egy 100ml-set vettem notinorol 750korul, es a szempillaimra+szamra hasznalom+parfum tartositasra.
A parfum tartositas az nalam nagyon latszik!
Sokkal jobban es erosebben erzodik az illat ha egy kicsit a oda kenek ahova fujom a parfumot.
Szempillaimra is kenem, ezt csak yt videokbol lattam de kivancsi vagyok.
A szamra meg egesz jo! Jol hidratal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

A parfum tartositas az nalam nagyon latszik!
Szempillaimra is kenem, ezt csak yt videokbol lattam de kivancsi vagyok.
A szamra meg egesz jo! Jol hidratal.

Nuvola

2019. január 13.

Éjszakai kézkrémnek vettem így télidőre. A tégelye praktikus találmány, egy ujjal visszakattintható. A vazelinnek van egy enyhe, de azért karakteres szaga, ami a petrolkémiához fűződő kapcsolatáról árulkodik. Nekem amolyan gyurmaszag. Nem vészes, de megvan az a pszichés hatása, hogy talán nem tesz ez olyan jót nekem. Hmm. Ezen a ponton sajna (?) elkezdtem kutakodni a neten, úgyhogy ráakadtam az info-ra, miszerint a Stiftung Warentest-es vizsgálatok alapján Homo Sapiens habtestünkre deklaráltan károsak a vazelinben lévő szénhidrogének. Hogy azt ne mondjam, rákkeltők.

Ha valakit ez sem tántorít el, elmesélhetem még, hogy a beszívódás nem megy egykönnyen, de mivel eleve éjjeli dunsztolásra vettem, nekem megfelelt (volna). Szemkörnyéken pedig mesés a bőrpuhító hatása!

Kitaláljátok: nem veszem újra. Inkább egy növényi olajjal próbálkozom legközelebb.
A pontok a hatásának járnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

A pontok a hatásának járnak.

Fanfarsang

2018. augusztus 24.

Csak ezt használom a lábaimra és a könyökömre. Mivel illatanyagmentes, használok testápolót is. Amúgy univerzális. Szemránckrémnek, ajakápolónak, kézkrém stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Emolliensek: Petrolatum