Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db és 20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 26.

Kiszerelés:   12 db és 20 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Használatra kész hidegggyanta csíkok érzékeny bőrre, lábra és karra

Bőrnyugtató hatású mandulatejjel és tápláló E-vitaminnal.

schmldr

2019. augusztus 28.

Szinte semmit nem távolított el. De legalább nem ragadtam utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Szinte semmit nem távolított el. De legalább nem ragadtam utána

THE94

2018. augusztus 7.

Nem szeretem, mert nem szedi ki az összes szőrt és a lábam is nagyon irritált utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

citrompor

2018. július 25.

Hát ez valami borzasztó.. régebben használtam már, akkor egész jó volt. Most rá is van írva, hogy new formula, de azon kívül, hogy vörös lett a lábam, nem történt semmi. A szőrökből párat kiszedett, de a rövidebbeket egyáltalán nem... A kendő pedig egyenlő a nullával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Macsek23

2018. június 16.

Kár, hogy nem olvastam el a véleményeket.
Max. az ellenségeimnek ajánlanám. Szőrtelenítésben se jó és mindenhova ragad. Na a körmödre ne kerüljön, mert nincs az a cucc amivel lejön teljesen. Körömkefe, alkohol szappan..hát fél óra múlva is ragadt a körmöm...szóval katasztófa ez a csík!
Ne vedd meg! Kár hogy minuszba nem lehet értékelni.😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 16.

Kár, hogy nem olvastam el a véleményeket.
Ne vedd meg! Kár hogy minuszba nem lehet értékelni.😁

Xanacska

2018. június 12.

Nem sokat ér...a gyenge szőrszálakat sem szedi ki! Talán ha a 30%-át eltávolította a szőszálaknak...bár lehet, hogy ezzel is sokat mondok....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Anita9620

2018. június 4.

Nagyon szeretem. Bikinivonalra próbáltam és hiány nélkül kiszedi a szőrszálakat. Előtte x epil márkájú hideggyantát használtam, de ez nekem jobban bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

llitrim

2018. június 2.

Én szeretem ezt a terméket, szépen leszedi, amit le kell. Kézzel simán fel tudom melegíteni és a bőrömet sem irritálja. Valóban marad a használat után gyanta a bőrömön, de azt a hozzá kapott kendővel vagy valamilyen olajjal simán le lehet szedni utána. Egy hibája van, hogy 2-3 lehúzásnál többet nem bír egy gyantacsík.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Kingucii

2018. április 14.

Én szemöldökre, bajuszra használom. Oda teljesen bevált. Máshol őszintén szólva nem próbáltam.
Én hajszárítóval melegítem meg, szerintem így sokkal jobb. / felvagdosom apró csíkokra, nagyon sokáig elég /
Kellemes illata van, bár nem sokat számít.
Kis negatívum, hogy lehúzásnál marad ott nem kevés gyantamaradvány,de le lehet szedni azzal a kendővel, amit adnak hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Kellemes illata van, bár nem sokat számít.

xfxff349

2017. december 6.

A gyenge szőrszálakat, pihéket -mint pl arcon, felkaron- kb 70%ban szedi le. Lábra, karra, erősebb szőrszálak estén én nem próbáltam, de a tapasztalataimból kiindulva nem nagyon használna sokat. Szerintem az árát nagyon nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Nicolle

2017. július 16.

Ennél borzalmasabb gyantát még nem próbáltam. Nemhogy a szőrszálakat nem szedi le, de még a bőrön is ott marad. Mintha rágógumit használtam volna. Többszöri próbálkozás után az egész doboz a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate