Veet

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

A Veet hideggyanta csíkok ideálisak kisebb, érzékeny területek szőrtelenítésére, mint pl. a bajuszvonal. Hatékonyan eltávolítja az egészen rövid , akár 2 mm-es szőrszálakat is és hosszan tartó eredményt biztosít akár négy héten keresztül. Különböző értékes növényi hatóanyagokat tartalmaz, hogy gyantázás közben ápolják is a bőrt.

Kiszerelés: 20 db gyantacsík és 4 db törlőkendő

ZsanettLina

2020. január 26.

az itteni vélemények alapján kicsit túlgondoltam a terméket, és már - már azt képzeltem, hogy csodás lesz a gyantázás. A valóságban szerintem egy-egy csíkon aránytalanul sok a gyanta... És bár szépen kiszedte a szőrszálakat, azt a rengeteg-rengeteg gyantát a törlőkendő ellenére is hosszú procedúra volt leszedni... A bőrömet pedig megviselte, bár az én bőröm bármi megviseli. Ezért adok csak 4*-ot. Engem az ára nem zavar, mert sokáig elég lesz egy doboznyi, és mint mondtam, hatékony úgyhogy megéri. Remélem idővel belejövök, így könnyebb lesz a szőrtelenítés és valamivel rövidebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

sophianae

2018. február 25.

Nem rég vettem mert ellustultam a csipeszezést illetően. Hasznos kis cucc, én ajánlom másoknak is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

xfxff349

2017. december 6.

A megbolondult hormonjaimnak hála küzdök én is azzal a problémával, hogy az arcom szélén és a szám fölött a bajuszvonalon szőr nő. Nem túl sötét, nem is erős, de viszonylag sok. És zavar. Először a kék dobozossal kezdtem, utána tértem csak át erre.. Amikor megláttam az árát kicsit hátrahőköltem, mert na... De úgy voltam vele, hogy nem érdekel, muszáj tennem valamit és megvettem. Nos, nem csalódtam. Már az első alkalommal (pedig teljesen amatőrként kezdtem) sikerült úgy legyantázni az arcomat, hogy 1. alig maradt a bőrömön gyanta maradék, 2. majdnem babapopsi sima lett az arcom. Letöröltem az arcom a benne lévő kendővel, ami gyönyörűen megnyugtatta a kipirosodott bőrömet és szépen leszedte a megmaradt gyantát. Kb 2-3 óra múlva nyoma sem volt pirosságnak, érzékenységnek, pattanásnak (azóta próbáltam más típusú gyantát, ami pattanást okozott) Ezt a procedúrát lassan 3-4 éve ismétlem kb 3 hetente. Merthogy olyan szépen leszedi, hogy nem kell sűrűbben. Az árát még ma is sokallom picit, de tekintve a hatásfokát és , hogy kb csak 3 havonta kell vennem szerintem érdemes beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Napraforgo

2016. december 4.

Sajnos a női nem azon kategóriájába tartozok akin mindenhol szőr van. Igen-igen fogamzásgátló nélkül 18 évesen. Egyszer anno még azt hiszem hetedikben beszólt egy nagyon gonosz osztálytársam, hogy nini nő a bajszom. Nagyon nagyon fájt, sírva mentem haza , otthon beteget jelentettem, és legszívesebben az egész életemet végigbőgtem volna. Még anyukámnak se mertem elmesélni a történteket. Elővettem a borotvát amellyel a lábamat kezeltem akkoriban, és neki akartam esni, de buta kiskamaszként a fürdőszobaajtót nem zártam be. Ekkor jött be anya, amikor meglatta mire készülök felkacagott. Mondta, hogy nem-nem ennek nem ez a módja. Elővette ezt és mondta hogy másnap kipróbáljuk. Másnap szabadnapot vettünk ki és csaptunk egy nagy csajos-partit, történeteket kreáltunk a gonosz osztálytársamról és leszedtük az utolsó bajuszkezdeményezdeményemet is. Az egyik legjobb emlékem anyukámról. Azóta se használok mást a bajuszkámra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

kismadár

2016. március 2.

Én a kék dobozos érzékeny bőrre valót vettem, de szerintem majdnem ugyanaz lehet a kettő. Az utóbbi egy évben sajnos megőrültek a hormonjaim, olyan helyeken is lettek szőrszálaim, ahol eddig sosem voltak.. :( Sajnos az államon is megjelent néhány szőrszál, az a szerencsém, hogy nem olyan erős, mint mondjuk a lábon lévő szőr, vagy egy szemöldök, hanem ezek sokkal lágyabb, pihésebb szőröcskék, és nem is olyan sötétek. De ettől függetlenül le szerettem volna velük számolni, mert sötét hajam van, és aki elég közel áll hozzám, az bizony észre veheti.. Nagyon jól működik, talán 1 percig melegítettem a kezemben és már jó is volt. Elsőre, teljesen fájdalommentesen kihúzott minden szőrszálat. Egy sem szakadt, mind kijött gyönyörű szépen tövestől, a bőröm nem lett se piros, se ragacsos, se sebes. A szőröknek, illetve bármiféle irritációnak nyoma sincs, vissza kaptam a régi, puha babapopsi bőrömet. Maximálisan elégedett vagyok vele, 100%, hogy újra fogom venni. Először kicsit sokalltam érte a 2 ezer forintot, de így hogy már tudom mennyire jó, 5 ezret sem sajnálnék érte. Egyelőre máshol nem próbáltam, csak az államon, de be fogom vetni még bajusz ellen is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Tesa

2016. február 14.

Nem ilyen a doboza annak, amit vettem, de gyanítom, hogy ez az, csak megújult a csomagolása, így merek ide véleményt írni róla.
Amióta fogamzásgátlót szedek (1 éve) eléggé furcsaságokat vettem észre, nagyon megerősödtek a szőrszálaim mindenhol, többek közt pocakon is, de nemrég arcon is észrevettem, nem csak száj fölött, hanem a fülemnél is, mint valami kamaszfiúnak. Először megijedtem, hogy mi történik, hiszen világ életemben "kopasz barack" voltam, de olvastam, hogy vannak nők, akik még borotválkoznak is arcon, em sokkal idősebbek nálam, és szintén fogamzásgátló után jött elő.

Így hát elfogadva a sorsomat, felkerekedtem, hogy keressek valamit, és ezt találtam. Borsosnak találtam az árát, de nem mertem kísérletezni, a Veetről pedig jót hallottam. Rögtön kipróbáltam. Nagyon szépen leszedte a bajuszkámat, fájdalom mentessen méghozzá, ráadásul a használati utasítás is mondja, hogy amíg ragad a csík addig akárhányszor felhasználható, így minden kellemetlen szőrszálat el tudtam távolítani. Egy hét után pedig még semmi sem látszódott, hogy újra akarna növekedni szőr vagy valami.
Kb 10 használatra elegendő van benne, és ha minden használat után kibírja egy 2 hétig, akkor szerintem megéri az árát, főleg, hogy tényleg meg sem éreztem, hogy lerántottam, ami miatt nagyon féltem. Szedte már le gyanta a lábamról a bőrt, de örülök, hogy ez ilyen jó lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Gina19

2016. január 15.

Egy ideje ezt használom a bajuszvonalamon az apró kis szőrszálak eltüntetésére, illetve a szemöldököm igazítására (igaz, ott nagyon kell ügyeskedni), és egész jól végzi a dolgát. Egyszerű használni, és elég sokáig elég is. Bár nekem 4 hétig sajna nem tart a hatása, kb. másfél hetente kell újragyantázni, de még így is jó az ár-érték arány. A törlőkendők hatékonyan lehozzák a maradék gyantát, és tapasztalataim szerint többször is felhasználhatók, a kis tasakba visszarakva nem száradnak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

doratakacs

2015. december 7.

Olyan két éve használom, teljesen meg vagyok vele elégedve, igaz, meg kell tanulni jól használni. Így nekem mindent kiszed, pirosság is alig van, ha mégis, rákenek egy kevés hidratálókrémet, és máris elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

anett21

2015. szeptember 14.

Nagyon szeretem, eddigi legjobb gyanta amit használtam. Nagyon jól kiszedi a szőrszálakat és a fájdalom is minimális a bőröm pedig alig pirosodik ki. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

robszinka10

2015. április 25.

Most először gyantáztam a bajszom, glamour napokon vettem, oda nagyon nagyon bevállt. Most jön majd a hasam (akármilyen furcsán hangzik) remélem annál is bejön. Egyenlőre 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate