Veet

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   16 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pepita.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   16 db
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Pepita.hu, 1790 Ft

A Veet Easy-GelWax™ használatra kész hideggyanta szalagok még könnyebbé és kényelmesebbé teszik a szőrtelenítést. Az új formula körülfogja a szőrszálakat, így a gyanta csak a szőrszálakra ragad rá, nem a bőrre. Ez azt jelenti, hogy amikor eltávolítjuk a gyantát, máris elértük az áhított, selymes simaságot, mely akár 28 napig is tart. A Veet EasyGelWax™ használatra kész hideggyanta szalagokat nagyon könnyű szétválasztani, szemben a hagyományos gyantaszalagokkal, nem kell felmelegíteni őket a kezünk között.

Ár: 1790 Ft , Eladó: Pepita.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 Ft , Eladó: dorina0000
Állapot: Használt*, Helyszín: Vecsés, fizetés: Fizetés banki utalással, postázom vagy személyes átvétel
Veet Easy-Gel használatra kész hideggyanta szalagok
Ár: 2000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Leírásban, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sarah0425

2021. február 20.

Nekem soha semmi bajom nem volt ezzel a gyantával. Az x-epil gyantával ellentétben ez nem ragad bele a szőrbe. Nagyon jól leszedi a szőrt. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

budainiki22

2020. szeptember 3.

Ez a termék egy nagy nulla áthúzva, kétszer’
Fájdalmas és a bőrt tünteti el, nem a szőrszálakat.
Több Veet terméket próbáltam, de nem igazán jött be egyik sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Ez a termék egy nagy nulla áthúzva, kétszer’
Fájdalmas és a bőrt tünteti el, nem a szőrszálakat.
Több Veet terméket próbáltam, de nem igazán jött be egyik sem.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2020. július 21.

Egyszerűen nagyon rossz
Glamour napokon vettem
Kevésbé fáj mint a rendes gyanta
De csak azért mert vagy nem tépi ki rendesen a szőrt vagy csak beletép
2 napig tart vagy addig sem a "28 napig tartó simaság"
szörnyű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 21.

Egyszerűen nagyon rossz
Glamour napokon vettem
Kevésbé fáj mint a rendes gyanta
De csak azért mert vagy nem tépi ki rendesen a szőrt vagy csak beletép
2 napig tart vagy addig sem a "28 napig tartó simaság"
szörnyű

Sarlottha

2020. július 11.

Alapból nem vártam sokat, de hát ez... Borzalmas. Elég sokáig növesztett a szoromet a biztonság kedvéért, hát lof.szt nem szedett le, cserébe úgy kipirosodott a lábam hogy öröm volt nézni. Ezek után semmi fele gyanta hoz nincs kedvem, de muszáj lenne valamit találni, mert a szortelenito krém konkrétan szét árja a lábamat, a borotva meg nagyon nem tartós 🙁🙁🙁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

kovacsrekaa

2020. május 22.

Nagyon jo velemenyeket olvastam az arc gyantarol, ezert gondoltam hogy a testre valo gyantat ki fogom probalni. Nem egy es nem ket veet termeket probaltam mar, igazabol egyik sem valt be. Az arc gyantanal olvastam hogy ennel a fajtanal jo sok gyanta van szalagon igy adtam neki egy eselyt. A noi megerzesem a 20 darabos kiszerelest mondta hogy vegyem meg, de en ugy gondoltam hogy a 12 db, labankent 6-6 eleg lesz. Nem, nem lett eleg.
Eloszor a ket tenyerem kozt dorzsoltem, azzal semmit sem ertem el. Nem melegedett at kellokepp, szoval elo szedtem a hajszaritom. Hajszaritoval melengetve mar szepen szedte a szort. Az elso tepes nagyon jo volt, de a masodik harmadik tepes soran alig szed ki valamit. Ha labra simitom es picit melegitem akkor mar jobb.. Jol elszorakoztam vele nagyjabol 30 percet. A labszorom 80%-at tepte ki, a maradekot majd este lekapom borotvaval. Biztos van trukkje hogy hogyan is kell otthon gyantazni.
Ha lesz kedvem, legkozelebb a 20 darabos kiszerelest veszem hatha akkor jobb lesz az eredmeny. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Petraflora

2019. október 11.

A 40 darabos kiszerelést vettem meg belőle (szerencsére nem teljes áron). Meguntam már a borotvát, gondoltam kipróbálom a lábamon. Sajnos nekem egyáltalán nem használt, kb 5 szőrszálat tépett ki és ennyi. Sajnos számomra nagy csalódás:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

JErzsi

2019. szeptember 27.

Még a tavaszi Glamour-napokon szereztem be. Gondoltam legyantázom a hónaljam, a borotva nekem jó, ha 2 napig bírja, így valami tartósabb alternatívát szerettem volna. A hónaljam még sosem gyantáztam, ezt az érzékeny bőrre valót tökéletesnek gondoltam erre a célra. Nos hát eléggé megjártam, mivel nagyon sokszor kellett lehúznom, hogy normálisan le tudja szedni a szőrt és ennek eredményeképp a bőröm piros lett, érzékeny és iszonyat fájt, több napig! Kentem Sudocremmel, Neogranormonnal, Foreveres Aloe Vera géllel semmi sem segített, borzasztó kellemetlen volt, mivel ott a bőrfelületek folyamatosan súrlódnak. Végső elkeseredésemben elmentem egy gyógyszertárba, ahol kevertek nekem egy krémet, az volt az egyetlen ami segített rajta. Azóta próbálgattam már lábon, bikini vonalon, hogyha nem húzom le sokszor egymás után nincs ez a probléma, de így nem szedi ki az összes szőrt. Egyenlőre marad a borotva és az epilátor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

vkata96

2019. szeptember 27.

Én sose használtam még lábon ilyen hideggyanta csíkokat (csak arcra olyat, ami arra is való), eddig mindig epiláltam a lábam, bár elég szerencsés helyzetben vagyok, mert csak pihék nőnek a lábszáramon. Azért mindenképpen szerettem volna kipróbálni ezt a módszert is, és erre esett a választásom. A végeredmény szép lett, 99%-ban mindent kiszedett, viszont ez az egy doboz el is ment rá. Egy csíkot 3-4x le lehet rántani, viszont mire körbeértem mindkét vádlimon (a combomon abszolút nem nő semmi), már csak egy pár maradt, azt végül elvágtam és az egyik felét a bajuszpihéimre használtam el (tudom, ez nem arcra való termék de most épp az is aktuális volt), a másik felével pedig kicsit tökéletesítettem még a lábam. A kendő szépen felszedte a ragacsokat, a bőröm nem volt irritált. Nem tudom, meddig fog tartani a hatása, de ár-érték arányban ez így is úgy is rosszabb, mint az epilálás. Viszont nem lesz gyulladt pöttyös a bőröm, ennek örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Kingucii

2019. szeptember 7.

Én általában Glamour és Joy napokkor tárazok be belőle, ugyanis én a szám fölé és a szemöldök formázásához használom. Méretre vágom, így egész évben nem kell belőle vennem, nagyon sokáig kitart, sőőt..
Ár szempontjából így elég kedvező nekem.
Szépen kitépi a szőrszálakat, minimális ragacsot hagy, de azt könnyen el lehet távolítani.
Nem a kezeim közt melegítem fel, hanem hajszárítót használok. Bár azt írja nem kell, nekem így sokkal jobban kiszedi.
4 hetet kibír a szemöldököm.
Neogranormonnal szoktam nyugtatni gyantázás után a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ár szempontjából így elég kedvező nekem.
4 hetet kibír a szemöldököm.
Neogranormonnal szoktam nyugtatni gyantázás után a bőröm.

Nocik98

2019. augusztus 30.

Azt kell mondanom, én nagyon mrg vagyok elégedve vele, ledig ha valakinek, na nekem igazán makacs és vastag és sűrű szőrszálaim vannak. Ugyan drágább, mint pl. a Baleás, de ez a gyanta a szőreim 90%-át tutira eltávolítják elsőre, míg a Baleás például 50%-ra volt képes.
Nekem favorit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nekem favorit