Veet

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   16 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   16 db
Kategória:   Egyéb

A Veet Easy-GelWax™ használatra kész hideggyanta szalagok még könnyebbé és kényelmesebbé teszik a szőrtelenítést. Az új formula körülfogja a szőrszálakat, így a gyanta csak a szőrszálakra ragad rá, nem a bőrre. Ez azt jelenti, hogy amikor eltávolítjuk a gyantát, máris elértük az áhított, selymes simaságot, mely akár 28 napig is tart. A Veet EasyGelWax™ használatra kész hideggyanta szalagokat nagyon könnyű szétválasztani, szemben a hagyományos gyantaszalagokkal, nem kell felmelegíteni őket a kezünk között.

Ár: 800 Ft/db , Eladó: csengekormoczy
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp. személyesen, előre utalás után posta

kovacsrekaa

2020. május 22.

Nagyon jo velemenyeket olvastam az arc gyantarol, ezert gondoltam hogy a testre valo gyantat ki fogom probalni. Nem egy es nem ket veet termeket probaltam mar, igazabol egyik sem valt be. Az arc gyantanal olvastam hogy ennel a fajtanal jo sok gyanta van szalagon igy adtam neki egy eselyt. A noi megerzesem a 20 darabos kiszerelest mondta hogy vegyem meg, de en ugy gondoltam hogy a 12 db, labankent 6-6 eleg lesz. Nem, nem lett eleg.
Eloszor a ket tenyerem kozt dorzsoltem, azzal semmit sem ertem el. Nem melegedett at kellokepp, szoval elo szedtem a hajszaritom. Hajszaritoval melengetve mar szepen szedte a szort. Az elso tepes nagyon jo volt, de a masodik harmadik tepes soran alig szed ki valamit. Ha labra simitom es picit melegitem akkor mar jobb.. Jol elszorakoztam vele nagyjabol 30 percet. A labszorom 80%-at tepte ki, a maradekot majd este lekapom borotvaval. Biztos van trukkje hogy hogyan is kell otthon gyantazni.
Ha lesz kedvem, legkozelebb a 20 darabos kiszerelest veszem hatha akkor jobb lesz az eredmeny. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Petraflora

2019. október 11.

A 40 darabos kiszerelést vettem meg belőle (szerencsére nem teljes áron). Meguntam már a borotvát, gondoltam kipróbálom a lábamon. Sajnos nekem egyáltalán nem használt, kb 5 szőrszálat tépett ki és ennyi. Sajnos számomra nagy csalódás:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

JErzsi

2019. szeptember 27.

Még a tavaszi Glamour-napokon szereztem be. Gondoltam legyantázom a hónaljam, a borotva nekem jó, ha 2 napig bírja, így valami tartósabb alternatívát szerettem volna. A hónaljam még sosem gyantáztam, ezt az érzékeny bőrre valót tökéletesnek gondoltam erre a célra. Nos hát eléggé megjártam, mivel nagyon sokszor kellett lehúznom, hogy normálisan le tudja szedni a szőrt és ennek eredményeképp a bőröm piros lett, érzékeny és iszonyat fájt, több napig! Kentem Sudocremmel, Neogranormonnal, Foreveres Aloe Vera géllel semmi sem segített, borzasztó kellemetlen volt, mivel ott a bőrfelületek folyamatosan súrlódnak. Végső elkeseredésemben elmentem egy gyógyszertárba, ahol kevertek nekem egy krémet, az volt az egyetlen ami segített rajta. Azóta próbálgattam már lábon, bikini vonalon, hogyha nem húzom le sokszor egymás után nincs ez a probléma, de így nem szedi ki az összes szőrt. Egyenlőre marad a borotva és az epilátor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

vkata96

2019. szeptember 27.

Én sose használtam még lábon ilyen hideggyanta csíkokat (csak arcra olyat, ami arra is való), eddig mindig epiláltam a lábam, bár elég szerencsés helyzetben vagyok, mert csak pihék nőnek a lábszáramon. Azért mindenképpen szerettem volna kipróbálni ezt a módszert is, és erre esett a választásom. A végeredmény szép lett, 99%-ban mindent kiszedett, viszont ez az egy doboz el is ment rá. Egy csíkot 3-4x le lehet rántani, viszont mire körbeértem mindkét vádlimon (a combomon abszolút nem nő semmi), már csak egy pár maradt, azt végül elvágtam és az egyik felét a bajuszpihéimre használtam el (tudom, ez nem arcra való termék de most épp az is aktuális volt), a másik felével pedig kicsit tökéletesítettem még a lábam. A kendő szépen felszedte a ragacsokat, a bőröm nem volt irritált. Nem tudom, meddig fog tartani a hatása, de ár-érték arányban ez így is úgy is rosszabb, mint az epilálás. Viszont nem lesz gyulladt pöttyös a bőröm, ennek örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Kingucii

2019. szeptember 7.

Én általában Glamour és Joy napokkor tárazok be belőle, ugyanis én a szám fölé és a szemöldök formázásához használom. Méretre vágom, így egész évben nem kell belőle vennem, nagyon sokáig kitart, sőőt..
Ár szempontjából így elég kedvező nekem.
Szépen kitépi a szőrszálakat, minimális ragacsot hagy, de azt könnyen el lehet távolítani.
Nem a kezeim közt melegítem fel, hanem hajszárítót használok. Bár azt írja nem kell, nekem így sokkal jobban kiszedi.
4 hetet kibír a szemöldököm.
Neogranormonnal szoktam nyugtatni gyantázás után a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ár szempontjából így elég kedvező nekem.
4 hetet kibír a szemöldököm.
Neogranormonnal szoktam nyugtatni gyantázás után a bőröm.

Nocik98

2019. augusztus 30.

Azt kell mondanom, én nagyon mrg vagyok elégedve vele, ledig ha valakinek, na nekem igazán makacs és vastag és sűrű szőrszálaim vannak. Ugyan drágább, mint pl. a Baleás, de ez a gyanta a szőreim 90%-át tutira eltávolítják elsőre, míg a Baleás például 50%-ra volt képes.
Nekem favorit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nekem favorit

Betty05

2019. július 27.

Hát khm...... Azt gondoltam, hogy azt a 4 pihe szálat leszedi a lábamon, ezért gondoltam kipróbálom, bárcsak ne tettem volna. Alig szedte ki a szőrt és széttépte a bőrömet, rettenetesen fájt és érzékeny lett, még piros is maradt a helyén hosszú napokig és úgy nézett ki a lábamon a bőr, mint amit most húztam végig a betonon. Igazából értetlenül állok az eset előtt. Más terméknél ilyet nem tapasztaltam, úgyhogy ez nagy csalódás volt számomra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

pacsalia

2018. november 22.

Hosszú évek óta borotváltam már a hónaljam, amit már kezdtem unni. Első hónalj-gyantázásomra készülve láttam meg őt a DM-ben, és gondoltam, kipróbálom. Én a hónaljra/ bikinvonalra valót vettem ebből (nem tudom EZ a termék pontosan az-e, de a csomagolása ugyanez). Tökéletesen bevált. Csak a nagyon pici szőrszálak maradtak, de ez nem a termék hibája hanem az egyenlőtlenül növekvő szőrszálaimé. :D A törlőkendő is egész jó, csak eléggé úszik az olajos löttyben, majdnem hogy csöpög is belőle a cucc miközben az ember használja. De ennek biztosan így is kell lennie, merthogy a gyantamaradványokat egészen jól eltávolítja :) A bőröm alig piros a művelet után, pedig keményen gyötörtem, és elég érzékeny területről van szó (hónalj..) Csak egy-két szőrtüsző vérzett. Kipattogásnak eddig nyoma sincs. Az ára is rendben van. Összességében 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

javi

2018. augusztus 11.

A lábamra használtam, talán kevésbé fájt, mint a sima Veet-es gyanta. Először azt hittem, hogy kevés szőrszálat hagyott ki, örültem is, de aztán majdnem fél óráig tartott epilátorral befejezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

pattelin

2018. augusztus 7.

Hát elöljáróban annyit, hogy nem vagyok egy nagy gyantázós.. De gondoltam a bikinivonalra kipróbálom, hátha egyszerűbb, mint a borotva. Sajnos egyáltalán nem vált be! Alig szedett le valamit. Sajnos a bőrömnek sem tett jót, elég érzékeny lett tőle, néhol vérzett is! A 28 napról ne is beszéljünk, meg se közelítette..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.