Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Prnr, Módosítva: 2016. december 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Meleggyanta argánolajjal

Prnr

2017. február 10.

-Bocsi, nem ide akartam írni, hanem a másik Veet argánolajos gyantához (csak nem tudom törölni a hozzászólást), mert már nem ezt a külsőt használják a dobozon gondolom ,de attól a véleményem változatlan a termékről. -

Nagy örömömre a mai nap találtam 3 db-ot belőle a Tesco-ban, meg is vettem az összeset, mert ez a legjobb gyanta, amit eddig találtam. Nem tudom, miért ilyen körülményes a beszerzése, mert nagyon jó termék. Maximálisan elégedett vagyok vele, nekem elég sokáig elég, lábra, hónaljra, bikinivonalra is tökéletes, és szerintem jó áron van. :) (Egyébként Tescon kívül egyszer még Intersparban találkoztam a vaníliás változatával)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.