Veet

Ár:   3749 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2021. április 14.

Kategória:   Egyéb

A szőr eltávolítása mellett nemcsak akár 24 órán keresztül tartó hidratálást biztosít a bőrnek, hanem illattechnológiájának köszönhetően nem maradnak a bőrön kellemetlen szagok sem.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Riky1018

2021. július 12.

A párom allergiás a gyantára ezért kicsit félve próbálta ki a Veet men krémet is. De fantasztikusan bevált neki. Nem irritálta a bőrét és a bekent területen maradéktalanul eltávolította a szőrt. Bár igen a kis spatulája kevésbé hasznos ebben ezért mi egy erre a célra "kinevezett" textillel távolítottuk el a krémet. A szőrtelenített terület második hete szőrtelen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

martini11

2021. május 7.

Vegyesek az érzéseim. Egyrészt kényelmes és praktikus, ha az eredménye olyan lenne mint a borotva, de sajna sok fent marad. Valószínű az első után elképzelhető nem figyeltem mindenre noha mindent úgy csináltam, ahogy a dobozba volt írva. Nem taglalta pl a felvitel irányát gyaníthatóan fontos lenne, mint a gyantanal is. Na mindegy második alkalommal majd megnézem. Nyilván fontos lesz valóban hosszú hetekig szőrmentes marad e az ember, mert ha nem semmivel sem jobb, mint egy borotva mondjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.